Konkurs: "Budowlany Blog Roku 2009"

Uwaga! Konkurs rozwiązany! Blog roku 2009 został wybrany. Wszystkim piszącym dziękujemy i zachęcamy do kontynuacji, ponieważ kolejna edycja przed nami. Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!

W wyborze najciekawszych blogów kierowaliśmy się takimi czynnikami jak: ilość wpisów i komentarzy, liczba i jakość zdjęć, szczegółowość kosztów budowy oraz statystyki odwiedzin blogów. Po długich naradach postanowiliśmy w konkursie na Budowlany Blog Roku 2009 nagrodzić 7 blogów!

NAGRODA GŁÓWNA magnolia0joaska :: projekt MAGNOLIA ::
Nagroda główna przyznana została za "całokształt" - dużą ilość zdjęć, ciekawe wpisy, co wyraża się w liczbie odwiedzin oraz wpisach komentujących. Na uznanie zasługuje również fakt iż blog prowadzony jest nieprzerwanie nawet po zamieszkaniu w wybudowanym domu.

Wyróżnienia:

cienki :: projekt KORALGOL II 2G ::

moniakonrad :: projekt OPAŁEK 2G ::

happiest :: projekt OPAŁEK ::

aga-retro :: projekt RETRO ::

iskierkowemarzenie :: projekt ISKIERKA ::

lulikowo :: projekt ISKIERKA ::


Wyróżnieni otrzymają książki o projektowaniu i realizacji ogrodów, zaś nagrodą główną w KONKURSIE "Budowlany Blog Roku 2009" jest automatyczny ekspres do kawy firmy Saeco o wartości 1342 zł

Blog budowalny - mojabudowa.pl
Gwarancja - 24 miesiące
Sugerowana cena detaliczna - 1342 zł


Zobacz rozstrzygnięcie poprzednich edycji konkursu na Budowlany Blog Roku!
2007 »
2008 »

REGULAMIN KONKURSU "Budowlany Blog Roku 2009"

1. Organizatorem konkursu "Budowlany Blog Roku 2009" jest właściciel serwisu, firma Domfort Sp. z o.o.

2. Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2009 i trwa do końca 31 grudnia 2009 roku.

3. W Konkursie biorą udział wszystkie osoby, które założyły konto w serwisie mojabudowa.pl, oraz prowadzą internetowy blog budowlany.

4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna lub firma z wyjątkiem pracowników firmy Domfort Sp. z o.o. oraz członków ich rodzin.

5. W Konkursie nagrodzony zostanie użytkownik, który założy konto w serwisie mojabudowa.pl, uruchomi internetowy blog budowlany oraz będzie sukcesywnie dodawał wpisy w założonym blogu. Decydujące znaczenie ma tu liczba dodanych wpisów w blogu oraz ich forma a wyboru najciekawszego blogu dokona kapituła złożona z pracowników firmy Domfort Sp. z o.o. Zwycięzca zostanie wyłoniony do końca stycznia 2010 roku

6. Nagrodą w Konkursie jest ekspres do kawy firmy Saeco o wartości 1342zł.

7. Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych w celach związanych z Konkursem zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

8. Dane zwycięzcy (imię i miejscowość) zostaną opublikowane na stronie www.mojabudowa.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie w wiadomości e-mail.

9. Nagroda nie podlega zamianie na jej równowartość pieniężną. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską pod wskazany przez użytkownika adres do dnia 30 kwietnia 2009 roku

10. Organizator Konkursu, zastrzega sobie możliwość zmian w powyższych zasadach konkursu. Ewentualne zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej Konkursu.

11. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.


Najaktywniejsi blogowicze:
statystyka ostatniego miesiąca
1. 
maarzeeniia offline
- ATREUSZ MAŁY II
2. 
owidiusz75 offline - FABIA VII
3. 
keradzik offline
- DOM W ZIELISTKACH G
4. 
wichrowewzgorza offline
- HOMEKONCEPT-13
5. 
patrycjacha offline
- W MEKINTOSZACH 6
6. 
szkieleeeciak offline - Z119
7. 
wiejski offline - ECO 5
8. 
arizona offline - ARIZONA
9. 
maderadommoj offline - MADERA
10. 
budowajablonkig2 offline
- DOM W JABŁONKACH (G2)
Obserwowane blogi:
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.