Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2010-07-21

ogrodzenie Dodaj do ulubionych 

Działeczka w końcu ogrodzona, teraz spokojnie można zacząć gromadzić materiały.

Przód działki "narazie" siatka, a w przyszłości zobaczymy.

Zdjęcie do wpisu: ogrodzenie

Zdjęcie do wpisu: ogrodzenie

Zdjęcie do wpisu: ogrodzenie

 

I na końcu pomysł żonki na "ukrycie" naszego słupa, za którego wymianę na pojedyńczy energetyka chciała 10 tys zł.

Zdjęcie do wpisu: ogrodzenie

2 Komentarze
Data dodania: 2010-07-22 20:04:31
A ja gdzieś czytałam, że można żądać usunięcia słupa a nawet odszkodowania za to, że jest on usytuowany na działce ... takie miałam skojarzenie. Pozdrawiam
odpowiedz
Data dodania: 2010-07-23 08:16:52
słup
Żądać to niestety wszystkiego można, ale jeżeli chcemy usunięcia, bądź zmiany słupa na pojedyńczy to należy za to grubo zapłacić (my nawet chcieliśmy zapłacić 50 %, ale i tak odp brzmiała NIE). Co innego jeżeli chodzi o odszkodowanie za to że słup stoi na Twojej działce, wtedy można ustanowić służebność przesyłu i żądać odszkodowania od energi, więceJ szczegółów nie znam ale jak tylko czas pozwoli zagłębię ten temat i postaram się wyrwać trochę kaski.
odpowiedz
2010-07-19

Pozwolenie na budowę Dodaj do ulubionych 

Yesss,

Nadszedł ten długo oczekiwany przez nas dzień - 16 lipca odebraliśmy pozwolenie na budowę. Procedura załatwiania "papierów" trwała więc od października do lipca, koszmar.

Teraz tylko czekamy na uprawomocnienie i ruszamy z fundamentami.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim oczekującym na dokumenty wiele cierpliwości.

1 Komentarze
Data dodania: 2010-07-19 14:55:37
to zazdroszczę;-) My dopiero jutro składamy wniosek o pozwolenie, a dziś odbieramy projekt od architekta;-) Dodam również, że pierwszy papierek jaki złożyliśmy myśląc o budowie został złożony w lipcu 2009, także u nas mija rok...;/a jeszcze pozwolenia nie zdążyliśmy złożyć hehe ;_) pozdrawiam i powodzenia!
odpowiedz
asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak