Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2010-08-24

Walka z pogodą Dodaj do ulubionych 

Witam

Ławy zalane

Zdjęcie do wpisu: Walka z pogodą

Niestety nocna ulewa narobiła nam trochę bałaganu

Zdjęcie do wpisu: Walka z pogodą

Wreszcie udało się rozpocząć murowanie. Podobno jest taka tradycja że pod 1 bloczek wkłada się pieniądze tak aby w przyszłości były one obecne w domu.

W związku z tym pod pierwszy bloczek włożyliśmy symboliczną złotówkę :-)

Zdjęcie do wpisu: Walka z pogodą

1 Komentarze
Data dodania: 2010-08-24 09:55:59
O tych pieniążkach na szczęście też słyszałam więc z godnie z tradycją tak zrobimy. Widok super, mam nadzieję, że u mnie niedługo też tak będzie . Życzę powodzenia:)
odpowiedz
2010-08-19

prace idą pełną parą Dodaj do ulubionych 

Jak narazie prace idą jak burza, w dwa dni ekipa wykopała fundamenty, zalała chudziaka oraz rozłożyła zbrojenie.

W piątek zalewanie ław a od poniedziałku murowanie bloczków.

 

1 Komentarze
wacoll
Data dodania: 2010-09-04 04:55:48
Prace jak burza
Rzeczywiście prace idą jak burza, widać że to burza deszczowa:) Najważniejszy to kąt prosty przy bloczkach, potem nadrobi się tynkiem:) Powodzenia, oby dalsze prace też tak łatwo poszły.
odpowiedz
2010-08-18

wystartowaliśmy !!! Dodaj do ulubionych 

Witam,  w poniedziałek ruszyliśmy z budową.

Na pierwszy dzień mieliśmy zaplanowane:

- wywóz ziemi

- geodeta

- montaż garażu

Początkowo ziemię miał zbierać znajomy, ale jak przyjechał swoim "sprzętem" okazało się że trwałoby to kilka dni.

Zdjęcie do wpisu: wystartowaliśmy !!!

w związku z czym szybkie przeorganizowanie i po godzinie:

Zdjęcie do wpisu: wystartowaliśmy !!!

Prace ruszyły pełną parą i po 4 godz geodeta mógł wytyczyć naszego opałka.

Zdjęcie do wpisu: wystartowaliśmy !!!

Następnego dnia ekipa przystApiła do kopania fundamentów

Zdjęcie do wpisu: wystartowaliśmy !!!

 

Do pracy zabrała się również nasza córeczka więc robota idzie jak burza.

Zdjęcie do wpisu: wystartowaliśmy !!!

Wkrótce kolejne zdjęcia z palcu budowy.

 

asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak