Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2011-02-23

Dach kupiony Dodaj do ulubionych 

Witam

Ostatecznie zakupiliśmy dach - oczywiście bez więźby dachowej za kwotę 36 300,00 zł.

Drogo, ale niestety takie ceny są obecnie jeżeli chodzi o dachówkę Ruppceramiki Rubin 13 V kolor tekowy.

Kwota ta obejmuje oczywiście dachówkę w ilości 3465 szt, akcesoria, orynnowanie oraz okna dachowe Fakro. Z informacji jakie uzyskaliśmy to od 1 marca ceny jeszcze idą w górę, także kto zamierza kupić dachówkę niech się pośpieszy.

Nie mamy natomiast wyceny na więźbę, może ktoś poda ile mniejwięcej kosztuje drewno na dach do opałka 2g? (bez deskowania, gdyż tę metodę nam skutecznie odradzono twierdząc że to strata pieniędzy).

Pozdrawiam.

3 Komentarze
budziki  
Data dodania: 2011-02-23 15:22:23
Więźba na opałka 2G to około 9 tyś. pozdro
odpowiedz
Data dodania: 2011-02-23 15:42:58
Więźba
No własnie też tak kalkulowałem ale ostatnio wykonawca powiedział mi że będzie to około 14-15 tys zł, co wydaje mi się wysoką kwotą.
odpowiedz
Data dodania: 2011-02-23 20:46:07
nas więźba kosztowała 9500zł.W tą cenę wchodzi więźba,łaty,kontr łaty,impregnacja i transport.
odpowiedz
2011-02-17

dach - bez więźby dachowej cd Dodaj do ulubionych 

Proszę sznownych budowniczych o porady do poprzedniego wpisu.

Pozdrawiam

1 Komentarze
Data dodania: 2011-02-17 23:44:42
witam mam dachówkę tej samej firmy z tym ze kolor miedziany.Ja płaciłem ok 26500zł za cała ceramikę,okna fakro,orynnowanie,folie i wszystkie akcesoria do tego potrzebne bez więźby i robocizny.Kupowałem to rok temu w styczniu.W kosztach budowy są dokładniejsze ceny co za ile.Powodzenia
odpowiedz
2011-02-15

dach - bez więźby dachowej Dodaj do ulubionych 

Witam Szanownych budowniczych

Proszę o pomoc w kwestii dachówki.

Razem z Żoną myslimy o dachówce - Ruppceramika(Brass- gdyż to chyba ten sam producent) Rubin 13 V kolor tekowy.

Mamy ofertę na dach (bez więźby dachowej) z oknami Velux, orynnowaniem, folią i wszystkimi elementami z dachówką wskazaną powyżej na kwotę ok 35 tys zł.

Druga oferta z oknami Fakro jest na 38 tys zł.

Myślicie że to dużo czy mało?

Może ktoś już zastosował tę dachówkę i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Poniżej załączam fotki tej dachóweczki jakie udało mi się znaleźć.

Napiszcie jak Wam się ona widzi, może ktoś założył podobną ale innei firmy (chodzi nam o kolor ciemny brąz, z połyskiem).

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Zdjęcie do wpisu: dach - bez więźby dachowej

Zdjęcie do wpisu: dach - bez więźby dachowej

Zdjęcie do wpisu: dach - bez więźby dachowej

 

 

 

asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak