Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2011-03-24

kilka fotek z placu boju Dodaj do ulubionych 

Witam poniżej załączam kilka zdjęć z aktualnego stanu. Dzisiaj rozpoczynamy układanie terivy, a w przyszłym tygodniu wylewamy strop.

Tak obecnie prezentuje się przód domu.

Zdjęcie do wpisu: kilka fotek z placu boju

 

Tak tył

Zdjęcie do wpisu: kilka fotek z placu boju

Tutaj widok na kominek

Zdjęcie do wpisu: kilka fotek z placu boju

A tutaj nasza Marysia, która już nie może się doczekać kiedy będzie mogła oglądać bajki w opałku.

Zdjęcie do wpisu: kilka fotek z placu boju

 

5 Komentarze
baczki  
Data dodania: 2011-03-24 10:47:15
;)) Marysia to słodka inwestorka;)
odpowiedz
kahna  
Data dodania: 2011-03-24 11:07:38
pnie się Wasz opałek do góry. już niedługo Marysia obejrzy bajki...
odpowiedz
romka  
Data dodania: 2011-03-24 11:16:21
Gdyby nie Marysi ubiór pomyślałabym, że u Was pełnia lata!!!
odpowiedz
Data dodania: 2011-03-28 20:23:12
asiaarek
Nie bedę ukrywał, że my też Was podglądamy od pewnego czasu. Pozdrowienia z okolic Bydgoszczy.
odpowiedz
Data dodania: 2011-03-29 17:25:09
Widać postępy ...
odpowiedz
2011-03-17

3 dzień budowy i kolejne zmiany Dodaj do ulubionych 

Witam

Poniżej kilka fotek z 3 dnia budowy i oczywiście (moja ukochana żonka :-)) zmiany.

Mianowicie będziemy zamurowywać jedno z okien w salonie, i powiększać inne z rozmiaru 150 do 180cm.

Tuaj jest stan obecny.

Zdjęcie do wpisu: 3 dzień budowy i kolejne zmiany

Zdjęcie do wpisu: 3 dzień budowy i kolejne zmiany

A tak ma być (wersja na razie tylko poglądowa)

Zdjęcie do wpisu: 3 dzień budowy i kolejne zmiany

Zdjęcie do wpisu: 3 dzień budowy i kolejne zmiany

Co myślicie o takiej zmianie?

 

Zdjęcie do wpisu: 3 dzień budowy i kolejne zmiany

 

1 Komentarze
Data dodania: 2011-03-17 11:55:54
Ah te zonki :))) rzecz gustu,powiem tylko,że ja bardzo lubię rozświetlone pomieszczenia i zostawiałabym 2 okna.:)
odpowiedz
2011-03-16

Budowa - start Dodaj do ulubionych 

Witam

Wraz z nadejściem sprzyjającej pogody rozpoczęliśmy pierwszy etap budowy, a mianowicie budowa opałka w stanie surowym.

Od razu okazało się że projektant nie uwzględnił wszystkich zmian o jakie go prosiliśmy, tzn nie powiększył drzwi wejściowych do wymiaru 130 cm (90 + 40 naświetle) oraz nie zmniejszył okna w jadalni do wymiaru 150 cm, a zostawił 180cm. W tym drugim przypadku chyba zostawimy jednak 180 cm, biorąc pod uwagę piętro gdzie facjatka nad tym właśnie oknem będzie miała drzwi balkonowe własnie o szerokości 180 cm i będzie to "licowało"

Tutaj prosimy o rady szanownych blogowiczów, może ktoś miał podobny problem.

Poniżej kilka fotek z rozpoczęcia budowy.

Zdjęcie do wpisu: Budowa - start

Pod narożnik włożyliśmy "kasę" aby nam w przyszłości jej nie zabrakło.

Zdjęcie do wpisu: Budowa - start

Zdjęcie do wpisu: Budowa - start

Zdjęcie do wpisu: Budowa - start

Po dwóch dniach opałek prezentuje się tak, na razie niewiele widać ale kolejne dni powinny już "pokazać" zarys domu.

Zdjęcie do wpisu: Budowa - start

 

4 Komentarze
baczki  
Data dodania: 2011-03-16 11:35:09
Super!! Gratulujemy rozpoczęcia budowy i czekamy na więcej;)
odpowiedz
Data dodania: 2011-03-16 12:46:50
Pięknie mury pną się do góry:)))
odpowiedz
dzina1963
Data dodania: 2011-03-16 19:03:14
Niech się mury pną do góry! My zaczynamy opałka 2g w kwietniu, będziemy się wspierać:):):)
odpowiedz
Data dodania: 2011-03-17 09:39:39
wsparcie
Wsparcie mile widziane - szczególnie finansowe :-)
odpowiedz
asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak