Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2011-04-18

W oczekiwaniu na drewno Dodaj do ulubionych 

Witam

W oczekiwaniu na więźbę dachową, nasz opałek już w wyciągniętymi "facjatkami".

Na tym zdjęciu widać nasz "przeklęty" słup, za którego wymianę na poiedyńczy energetyka zażądała 10 tys zł.

Zdjęcie do wpisu: W oczekiwaniu na drewno

Zdjęcie do wpisu: W oczekiwaniu na drewno

Zdjęcie do wpisu: W oczekiwaniu na drewno

3 Komentarze
Data dodania: 2011-04-18 19:20:18
A z jakiej racji ten słup tam stoi? Energetyka ma wpisaną służebność? Bo jeśli nie zmienią na kabel ziemny ... Pozdrawiam!
odpowiedz
Data dodania: 2011-04-18 19:22:11
Dopiero zauważyłam, że się powtarzam z tym słupem
odpowiedz
Data dodania: 2011-04-19 08:30:00
marti1973
Marti Słup tam stoi od dawna, nie wiem ale pewnie od kilkunastu lat, jak kupowaliśmy działkę to już stał. Służebności nie mają. Możesz coś poradzić w tej sprawie, bo jak się dowiadywaliśmy to odmówili nam wymiany na pojedyńczy na ich koszt, a jeżeli chcielibyśmy to jednak zrobić to na nasz koszt - i zażądali od nas 10 tys zł.
odpowiedz
2011-04-15

Wycena więźby Dodaj do ulubionych 

Witam

Otrzymaliśmy wycenę na więźbę - 12,500 zł.

Proszę sznaownych opałkowiczów o rady czy jest to cena uczciwa, dodam że inną ofertę mamy na 14 000 tys zł.

Dziękuję za pomoc.

3 Komentarze
kmarek-k1
Data dodania: 2011-04-15 10:40:25
10500,- jesień 2009, też kuj-pom (Łochowo k/Bydgoszczy)
odpowiedz
dzina1963
Data dodania: 2011-04-15 12:27:30
Teraz 10300zł. więźba , łaty , kontrłaty z impregnacją i dowozem.
odpowiedz
Data dodania: 2011-04-16 18:14:07
Jak już więźba będzie i dekarze wejdą to Opałek nabierze kształtów... piękna chwila gdy wtargają cztery główne krokwie...;)
odpowiedz
2011-04-12

Ścianka kolankowa Dodaj do ulubionych 

Witam

Poniżej kilka fotek z palcu budowy.

Ścianka kolankowa gotowa.

Zdjęcie do wpisu: Ścianka kolankowa

Zdjęcie do wpisu: Ścianka kolankowa

Zdjęcie do wpisu: Ścianka kolankowa

Zdjęcie do wpisu: Ścianka kolankowa

1 Komentarze
rekosie  
Data dodania: 2011-04-13 19:20:17
witamy:) widzę, że u Was praca wre. trochę zazdrościmy takiego etapu budowy ale szczerze życzymy dalszych sukcesów.
odpowiedz
2011-04-04

strop zalany Dodaj do ulubionych 

Witam

W ubiegły czwartek zalaliśmy strop.

Oprócz terivy po szło 18 m3 betonu.

Od wtorku zaczynamy budowę ścianki kolankowej.

Poniżej kilka fotek.

Zdjęcie do wpisu: strop zalany

Zdjęcie do wpisu: strop zalany

Zdjęcie do wpisu: strop zalany

 

asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak