Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2011-06-13

Dachówka Dodaj do ulubionych 

Witam

Nasza ekipa rozpoczęła montaż dachówki, na chwilę obecną wygląda to tak:

Zdjęcie do wpisu: Dachówka

Zdjęcie do wpisu: Dachówka

Myślę że jeszcze 1-2 tygodnie i dach będzie skończony.

4 Komentarze
Data dodania: 2011-06-13 08:53:52
Domek pięknieje....z dachóweczką zaczyna wyglądać dostojnie...a jeszcze jak będą okienka! będzie cudo!:))
odpowiedz
Data dodania: 2011-06-13 08:56:34
piekny bedziecie miec dach!! pozdrawiam i powodzenia:)
odpowiedz
Data dodania: 2011-07-23 22:13:34
podałam na swojej stronie namiary na drzwi i elewacje :) Tynk mamy silikatowo- silikonowy. Pozdrawiam:)
odpowiedz
Data dodania: 2014-04-01 10:28:20
co to za dachówka?
odpowiedz
2011-06-06

kominy oraz folia Dodaj do ulubionych 

Witam

Po krótkiej przerwie w pracach budowlanych wracamy.

Obecnie ekipa "wyciągnęła" nam kominy i położyła folię.

W tym tygodniu mam nadzieję zaczną układać dachówkę.

Zdjęcie do wpisu: kominy oraz folia

Zdjęcie do wpisu: kominy oraz folia

Zdjęcie do wpisu: kominy oraz folia

Zdjęcie do wpisu: kominy oraz folia

 

2 Komentarze
Data dodania: 2011-06-06 08:56:32
Super!! Ślicznie domek wygląda, to teraz dachóweczka i będzie jeszcze piękniej wyglądał. Ja już się u siebie nie mogę doczekać prac przy dachu :))
odpowiedz
Data dodania: 2011-06-06 10:11:15
Cudowny widok! Już daszek jest:)
odpowiedz
asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak