Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

asiaarek | Obserwuj

2013-03-14

część 5- pokoje dzieci i salon Dodaj do ulubionych 

Pokoje dzieci już na gotowo, choc kolorki baaaardzo delikatne:)Zdjęcie do wpisu: część 5- pokoje dzieci i salonZdjęcie do wpisu: część 5- pokoje dzieci i salonZdjęcie do wpisu: część 5- pokoje dzieci i salonZdjęcie do wpisu: część 5- pokoje dzieci i salon

6 Komentarze
Data dodania: 2013-03-14 19:00:55
Śliczna podłoga na zdj. 2.. mozna wiedziec co to i za wiele? Piekne wnetrza, pokoiczki juz takie posprzatane, czysciutkie :) Fajnie wam :)))
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 19:05:56
:)
Cały dom to podłogi QuickStep -kolor we wszystkich pokojach na górze jest ten sam- jesion bielony, cenę ustalaliśmy razem z drzwiami i podłogą na dole:)
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 20:48:27
Piękna jest :) Dzięki za info :)
odpowiedz
Odpowiedź do asiaarek
Data dodania: 2013-03-14 21:09:46
Bardzo fajne takie czekoladowe ściany w salonie ;) A te listwy to są drewniane czy palstik (chodzi mi o pokoje na górze)??? Fajnie pasują do drzwi i kntrastują z podłogą.
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 21:11:27
:)
Plastik, duuuuzo tańszy od drewnianych:)
odpowiedz
Data dodania: 2013-05-11 09:31:07
wiem, że juz mieszkacie - więc pochwal się środkiem :D pozdrawiam
odpowiedz
2013-03-13

część 4- nasza sypialnia z garderobą Dodaj do ulubionych 

nasza sypilania, kolory jak w całym domu bardzo jasne.Zdjęcie do wpisu: część 4- nasza sypialnia z garderobąZdjęcie do wpisu: część 4- nasza sypialnia z garderobąZdjęcie do wpisu: część 4- nasza sypialnia z garderobąZdjęcie do wpisu: część 4- nasza sypialnia z garderobą

6 Komentarze
Data dodania: 2013-03-13 20:09:20
Pomysłowa ta wasza garderoba .kształt jak u mnie . zastanawiałam się jak wykorzystać narożnik z dwoma skosami . Super pomysł. Pozdrawiam
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-13 20:20:03
:)
Garderoba jeszcze nie skończona, właśnie w narożniku będzie jeszce jeden drążek w drugą stronę:)
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-13 21:45:10
Proste ale genialne - bardzo fajne rozwiązania.
odpowiedz
glx19a  
Data dodania: 2013-03-13 22:47:06
Swietnie u Was juz. Mam opytanko odnosnie wymiarów garderoby? Pozdrawiam
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 18:59:10
Pięknie u Was! Szczególnie podoba mi się ten kamień na którym będzie wisiał tv. Zdradzicie nazwę i cenę:) Pozdrawiamy
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 19:34:52
:)
Limburg z OBI:)
odpowiedz
Odpowiedź do miszszel
2013-03-12

wnętrza nr 3:) Dodaj do ulubionych 

Tym razem ubikacja na dole i wiatrołapZdjęcie do wpisu: wnętrza nr 3:)Zdjęcie do wpisu: wnętrza nr 3:)Zdjęcie do wpisu: wnętrza nr 3:)

7 Komentarze
sindi  
Data dodania: 2013-03-12 17:58:22
Szafa naprawde super.....
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 19:04:03
ślicznie! szafa jest zrobiona z lacobelu? Czy orientujesz się czy duża jest różnica w cenie pomiędzy płytą mdf a szkłem? Pozdrawiam i gratulacje!
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 21:01:34
:)
Szafa z lacobelu, co do różnicy ceny nie pamietam, bo szafę, garderobę i kuchnię robił nam ten sam człowiek i cenę ustalalismy za całość.
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 22:50:28
Ok, dziękuję :)
odpowiedz
Odpowiedź do asiaarek
Data dodania: 2013-03-12 22:04:08
Bardzo bardzo ładne i gustowne :)
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 22:54:23
mozaika śliczna, szafa super - bardzo przestrzennie, gratuluję
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-13 20:07:10
pomysłowa ta wasza garderoba . Pozdrawiam
odpowiedz
2013-03-11

tym tazem łazienka przy sypialni:) Dodaj do ulubionych 

Miała być najpierw graciarnia, potem pralnio-suszarnia, wyszła łazienka z funcjąZdjęcie do wpisu: tym tazem łazienka przy sypialni:)Zdjęcie do wpisu: tym tazem łazienka przy sypialni:)Zdjęcie do wpisu: tym tazem łazienka przy sypialni:)Zdjęcie do wpisu: tym tazem łazienka przy sypialni:) prania i suszenia:)

5 Komentarze
Data dodania: 2013-03-11 15:53:51
No i rewelacja!!!
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-11 17:12:09
wyszła super łazienka,pozdrawiam;))
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 22:55:04
super wygląda ta ściana brązowa z grzejnikiem
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-14 20:28:03
Łazienka super!!! Jak widać czasem warto zmienić plany;)))
odpowiedz
rekosie  
Data dodania: 2013-07-20 20:20:58
no i pięknie. Bardzo mi się podobają te małe brązowe płytki na ścianie. CO jest położone na półokrągłej ścianie?
odpowiedz
2013-03-10

Powoli finiszujemy:) Dodaj do ulubionych 

Zdjęcie do wpisu: Powoli finiszujemy:)Zdjęcie do wpisu: Powoli finiszujemy:)Zdjęcie do wpisu: Powoli finiszujemy:)Dzisiaj pochwalimy sie trochę naszą łazienka, która długo spędzała nam sen z powiek...

Mimo wszystko efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania:)Zdjęcie do wpisu: Powoli finiszujemy:)

12 Komentarze
paulago  
Data dodania: 2013-03-10 18:59:42
Cudonwa! Bardzo w moim guście!!!
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-10 19:31:02
Ładnie , bardzo ładnie, u mnie podobnie tyle ,że mniej kontrastowo :)
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-10 19:59:26
Piękna łazienka!!! Wanna SUPER!!! Jaka to firma i model?
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-10 20:10:36
Łazieneczka niczego sobie ....:) gratuluję i pozdrawiam
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-10 20:36:07
:)
Wanna z koła, model chyba clarissa.
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-10 20:45:29
Dziękuje;)
odpowiedz
Odpowiedź do asiaarek
Data dodania: 2013-03-11 12:10:23
Sliczna łazienka, taka blyszczaca i i czysta. podoba mi sie :)
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-11 15:55:51
Bardzo ładna. A łazienka to chyba kształtem przypomina moją...
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-11 16:29:30
piekna lazienka ... tez planuje takie plytki extra!
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 17:55:06
Szafa super, jakie wymiary i jaki koszt takiej szafy? Robiliście na zamówienie?
odpowiedz
Data dodania: 2013-03-12 21:04:28
:)
szafe robilismy u tego samego stolarza, co garderobe i kuchnie. Cenę ustalalismy od całości, ale z tego co pamietam, to szafa ze środkiem- koszami i drażkami to cos koło 3 tys.
odpowiedz
Odpowiedź do miszszel
Data dodania: 2013-03-12 22:56:03
tutaj też wszystko dopieszczone - super efekt, a lubię szarości - zwłaszcza w łazienkach ;D
odpowiedz
asiaarek Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 38568
Komentarzy: 286
Obserwują: 72
Wpisów: 80 Galeria zdjęć: 157
Projekt OPAŁEK 2G
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - Brak