Promocja: "Pierwsza dziesiątka"

Promocja "Pierwsza dziesiątka" została zakończona.
Nagrodzone osoby otrzymują w prezencie ilustrowane albumy o projektowaniu i prowadzeniu ogrodów. Nagrody zostaną wysłane pocztą do końca września 2007.

Lista zwycięzców:

  1. agata - KUKUŁKA - Łodygowice
  2. asiula - ISKIERKA - Krępa Słupska
  3. cieplaki - MUZA 2 - Niemcz k.Bydgoszczy
  4. gosiaipiotrek19 - GRANAT - Zielona Góra
  5. lawendowe-plany - LAWENDA - Graffoge Co. Roscommon
  6. MUZA2 - MUZA 2 - RYGLICE.k TARNOWA
  7. szyszkowo - OPALEK2G - Warszawa
  8. wenecja - WENECJA - Wieliczka
  9. wojt73 - DOROTKA - Otomin k.Gdańska
  10. zibi645 - MARYSIA - Biskupiec

Zasady Promocji "Pierwsza dziesiątka".

Jeśli rozpoczynasz budowę; budujesz dom lub zakończyłeś już prace budowlane - opisz to w blogu budowlanym mojabudowa.pl. Pierwszych dziesięciu użytkowników serwisu, którzy założą w nim swoje konto, otworzą blog i rozpoczną sukcesywne dodawanie wpisów otrzyma nagrody: piękne, ilustrowane albumy o projektowaniu i prowadzeniu ogrodów. Zapraszamy!

REGULAMIN PROMOCJI "Pierwsza dziesiątka"

1. Organizatorem promocji "Pierwsza dziesiątka" jest właściciel serwisu, firma IGN Projekt.

2. Promocja rozpoczyna się z dniem uruchomienia serwisu (10 sierpnia 2007) i trwa do momentu przyznania ostatniej, dziesiątej nagrody.

3. W Promocji biorą udział wszystkie osoby, które założyły konto w serwisie mojabudowa.pl, oraz prowadzą internetowy blog budowlany.

4. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna lub firma z wyjątkiem pracowników firmy IGN Projekt oraz członków ich rodzin.

5. W Promocji nagrodzonych zostanie pierwszych dziesięciu użytkowników, którzy założą konto w serwisie mojabudowa.pl, uruchomią internetowy blog budowlany oraz sukcesywnie dodawać będą wpisy w założonym blogu. Decydujące znaczenie ma tu data dodania pierwszych wpisów w blogu a nie data założenia konta.

6. Nagrodami w Promocji są ilustrowane albumy o projektowaniu i prowadzeniu ogrodów.

7. Uczestnicy biorący udział w promocji wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych w celach związanych z Promocją zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

8. Dane Zwycięzców (imię i miejscowość) zostaną opublikowane na stronie www.mojabudowa.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie w wiadomości e-mail.

9. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną.

10. Organizator Promocji, zastrzega sobie możliwość zmian w powyższych zasadach konkursu. Ewentualne zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej Promocji.

11. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.