Konkurs: "Budowlany Blog Roku 2007"

Uwaga! Konkurs rozwiązany! Blog roku 2007 został wybrany. Wszystkim piszącym dziękujemy i zachęcamy do kontynuacji, ponieważ kolejna edycja przed nami. Zwycięzcom składamy zaś serdeczne gratulacje!

Wybór nie był prosty. Po długich naradach, biorąc pod uwagę ilość zdjęć i jakość wpisów stwierdziliśmy, że aż 4 blogi zostaną nagrodzone! Wszyscy wyróżnieni włożyli w swoje blogi wiele pracy, która została przez nas doceniona. Nagrodzeni to:

1. Groszek :: projekt GROSZEK :: NAGRODA GŁÓWNA
2. Szyszkowo :: projekt OPAŁEK 2G :: wyróżnienie I
3. AR-1 :: projekt AR-1 :: wyróżnienie II
4. karolinaslawek :: projekt OPAŁEK :: wyróżnienie III

Wyróżnieni otrzymają ciśnieniowy ekspres do kawy VIA VENETO DE LUXE, o wartości 300 zł, zaś nagrodą główną w KONKURSIE "Budowlany Blog Roku 2007" jest ekskluzywny automatyczny ekspres do kawy Saeco Incanto de Luxe o wartości 3799 zł

Blog budowalny - mojabudowa.pl

źródło: www.saeco.com.pl

Wyposażony jest w boiler wykonany ze stali nierdzewnej i cyfrowy wyświetlacz.
Posiada ceramiczny młynek do kawy i regulowany dozownik ilości kawy na filiżankę.
  • SBS - maksymalna funkcjonalność przy zastosowaniu najlepszej technologii. Dzięki nowemu systemowi SBS przygotowanie café creme, espresso czy ristretto nigdy nie było prostsze.
  • Wylewka z gorącą wodą - rurka ta umożliwia zaparzenie herbaty lub ziółek.
  • Pannarello - dzięki wygodnej przystawce Pannarello możliwe jest podawanie gorącej wody lub pary, potrzebnej do spieniania mleka.
  • Cyfrowy wyświetlacz
  • Nowoczesny młynek ceramiczny to wspaniała rzecz. Nowe modele Incanto to pierwsze na świecie w pełni automatyczne ekspresy do kawy wyposażone w młynek tarczowy, wykonany z nowoczesnego materiału ceramicznego. Delikatny sposób mielenia zapewnia uzyskanie jednolicie drobnoziarnistej kawy tak, aby wszystkie składniki i substancje aromatyczne mogły ujawnić swoje zalety.
  • Aqua Prima: czysta jak woda Istnieją dwa bardzo dobre powody do poprawienia jakości wody: - Po pierwsze: kawa będzie miała jeszcze lepszy smak. - Po drugie: wydłuży to okres użytkowania ekspresu. Dzięki specjalnej technologii węgiel aktywny zmniejsza stężenie substancji, które psują smak i zapach wody. Ponadto żywica jonowymienna działa jak magnes, przyciągając metale ciężkie i inne zanieczyszczenia do swojej powierzchni. Dzięki temu woda używana do przygotowania kawy jest świeżo filtrowana tuż przed parzeniem. To jeszcze nie wszystko. Wkład filtrujący jest przyjazny dla środowiska i starcza na dłużej w porównaniu z innymi filtrami. Dlatego dzięki Aqua Prima możesz w pełni rozkoszować się kawą.

Parametry techniczne:

Długość - 400 mm
Szerokość - 285 mm
Wysokość - 375 mm
Pojemnik na wodę - 2 l
Ciśnienie pompy - 15 barów
Zbiornik na kawę - 300 g
Zbiornik na kawę zużytą - 12 porcji
Pobór mocy - 1250 W

Gwarancja - 24 miesiące
Sugerowana cena detaliczna - 3799 złREGULAMIN KONKURSU "Budowlany Blog Roku 2007"

1. Organizatorem konkursu "Budowlany Blog Roku 2007" jest właściciel serwisu, firma IGN Projekt Jakub Pokorski.

2. Konkurs rozpoczyna się z dniem uruchomienia serwisu (10 sierpnia 2007) i trwa do końca 31 grudnia 2007 roku.

3. W Konkursie biorą udział wszystkie osoby, które założyły konto w serwisie mojabudowa.pl, oraz prowadzą internetowy blog budowlany.

4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna lub firma z wyjątkiem pracowników firmy IGN Projekt oraz członków ich rodzin.

5. W Konkursie nagrodzony zostanie użytkownik, który założy konto w serwisie mojabudowa.pl, uruchomi internetowy blog budowlany oraz będzie sukcesywnie dodawał wpisy w założonym blogu. Decydujące znaczenie ma tu liczba dodanych wpisów w blogu oraz ich forma a wyboru najciekawszego blogu dokona kapituła złożona z pracowników firmy IGN Projekt Jakub Pokorski. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 10 stycznia 2008 roku

6. Nagrodą w Konkursie jest Saeco Incanto de Luxe.

7. Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych w celach związanych z Promocją zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

8. Dane zwycięzcy (imię i miejscowość) zostaną opublikowane na stronie www.mojabudowa.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie w wiadomości e-mail.

9. Nagroda nie podlega zamianie na jej równowartość pieniężną. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską pod wskazany przez użytkownika adres do dnia 30 stycznia 2008 roku

10. Organizator Konkursu, zastrzega sobie możliwość zmian w powyższych zasadach konkursu. Ewentualne zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej Konkursu.

11. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.


Najaktywniejsi blogowicze:
statystyka ostatniego miesiąca
1. 
jahu11 offline
- DOM W ISMENACH 2 (G2)
2. 
mariemil2018 offline
- NEO II G1 ENERGO
3. 
gosiek997 offline - JULIA
4. 
naszanektarynka offline
- INDYWIDUALNY - NA ...
5. 
domwjablonkach14 offline
- DOM W JABŁONKACH 14
6. 
maderadommoj offline - MADERA
7. 
piotrekiemi-hk31 offline
- INDYWIDUALNY NA PODST. ...
8. 
maly-domek offline
- NAPARSTEK 💗 DOM ...
9. 
anetta16 offline - APS 242
10. 
homekoncept13lustro offline
- HOMEKONCEPT-13
Obserwowane blogi:
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.