Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

ar1--blizniak | Obserwuj

2010-10-11

Wielki powrót :) Dodaj do ulubionych 

 Witamy serdecznie po długiej przerwieZdjęcie do wpisu: Wielki powrót :)

Miło nam dołączyć do grona (w końcu) rozpoczynających budowę naszego wymarzonego domku, jakim jest Ar-1. Po wciąż przedłużających się formalnościach, w końcu możemy cieszyć się małymi bo małymi, ale jednak postępami na naszej działeczce. 

Tak jak już wcześniej wspominaliśmy ze zmian jakie wprowadziliśmy w projekcie to:

  • przedłużenie domku (tuż za łazienką) o 2,5 m, tak by mieć tam kotłownię, składzik na opał i jeszcze jakieś inne rzeczy i graty
  • w miejscu kotłowni (tej z projektu) powstanie łazienka dla gości 
  • zrezygnowaliśmy też z kominka 

Przyłącze wody jest Zdjęcie do wpisu: Wielki powrót :) prąd pożyczy sąsiad ( i tu wielkie ukłony w jego stronę Zdjęcie do wpisu: Wielki powrót :)),materiał zakupiony czeka na składzie, tak więc nic tylko brać się do roboty ( i tu byłoby fajnie gdyby pogoda jeszcze przez chwilkę dała nam piękne słonko i ciepełko)

To chyba byłoby na tyle. O kolejnych postępach rzecz jasne będziemy starali się na bieżąco Państwa informować. 

 

Korzystając z okazji czy ktoś mógłby udzielić mi wsparcia i podpowiedzieć jak wstawić zdjęcie do galerii ??!!?? Muszę się przyznać, że mam z tym problem..... Zdjęcie do wpisu: Wielki powrót :)

 

Będę wdzięcznaZdjęcie do wpisu: Wielki powrót :)

ar1--blizniak Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 1557
Komentarzy: 41
Obserwują: 9
Wpisów: 17 Galeria zdjęć: 28
Projekt AR-1
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy bez poddasza bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Wielkopolska
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia