Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

arlecia | Obserwuj

2016-09-24

Zmiana klatki schodowej.

Zrezygnowaliśmy z komina do pieca gazowego , który znajdować się miał w ubikacji pod schodami (przenosimy piec gazowy do kotłowni i być może zastosujemy piec kondensacyjny, do którego nie trzeba mieć komina) w związku z tym  powiem wam szczerze ,że wolała bym zamiast takich schodów ,jakie mam w projekcieblog budowlany - mojabudowa.plPrzesunąć ściankę zaokrągloną kosztem ubikacji (ubikacja pod schodami 4,90m) i zastąpić to takim rozwiążaniem.blog budowlany - mojabudowa.plHELP ME PLEASE!

blog budowlany - mojabudowa.pl

lub 2 opcja ściana wklęsła do ubikacji.Całe szczęście,że nie mamy jeszcze zrobionych schodów.Ciężko się samemu zdecydować

A wy kochani co myślicie,które rozwiązanie było by fajniejsze ?Klatka schodowa zabudowana z zaokragloną ściana?Czy widoczna poręcz z wklęsłą ściana lub wypukłą? blog budowlany - mojabudowa.pl


1 Komentarze
Data dodania: 2016-09-25 11:00:51
jestem już w Polsce właśnie wjechałam zobacze wszystkie Twoje wpisy jak zasiadę przed tabletem:) cieszę się że już działasz :)))
odpowiedz
arlecia OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 6674
Komentarzy: 16
Obserwują: 4
Wpisów: 21 Galeria zdjęć: 70
Projekt INDYWIDUALNY
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Kujawsko-pomorskie
ETAP BUDOWY - IV - Dach