240 tys. użytkowników
675824 zdjęć, 905361 komentarzy
336 osób online
PORTAL DEDYKOWANY BLOGOM BUDOWLANYM podziel się swoimi doświadczeniami z budowy własnego domu

Zależy Ci na zwiększeniu wydajności pracy? Sprawdź osprzęt Engcon


Praca maszyny przekłada się na wiele czynników. To od jej wydajności zależy czas wykonania robót. Szybsza praca to więcej zleceń, a co za tym idzie – lepszy zarobek. Dobra efektywność może też obniżyć koszty, dzięki czemu w Twojej kieszeni zostanie więcej pieniędzy. Jeśli można coś zrobić szybciej, lepiej i łatwiej, dlaczego z tego nie skorzystać? Poznaj niezawodny osprzęt szwedzkiej firmy Engcon i usprawnij pracę swoich maszyn.
Obrotnica Engcon – rewolucyjne rozwiązanie dla koparek

Kopanie raz z przodu, raz z boku koparki lub po skosie wymaga ciągłego – często czasochłonnego – jej przemieszczania. Wpływa to na większe zużycie sprzętu i paliwa, czyli generuje wyższe koszty. A jeśli powiemy Ci, że kopanie z różnych stron, ale z jednego miejsca, w którym stoi koparka, jest możliwe? Takie rozwiązanie zapewnia uniwersalna obrotnica Engcon. Dzięki niej łyżka lub inne narzędzie może w pełni obracać się wokół własnej osi, a głowica umożliwia przechył o 45 stopni. Pozwoli to na kopanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Praca stanie się zatem bardziej rentowna, ponieważ jedna koparka wykona w krótszym czasie więcej zadań.

Niezwykle przydatne szybkozłącze hydrauliczne Engcon

Jest tyle do zrobienia, czas Cię goni, ale ciągle musisz wysiadać z maszyny, żeby zmienić łyżkę na np. pazur zrywający albo przecinarkę. Wcale nie musi tak być! Dzięki szybkozłączu hydraulicznemu Engcon wszystkie rodzaje osprzętu zmienisz ze swojego wygodnego fotela w kabinie.

Często zdarza się, że przy ręcznej wymianie wysuwają się poszczególne komponenty. Dzięki technologii Q-safe wyeliminowano czynnik ludzki, co korzystnie wpłynęło na szybkość, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Profesjonalny chwytak GRD10-QS45 od Engcon


Chwytak (zob. sklep.interhandler.pl/osprzety-i-urzadzenia/engcon) możesz szybko i łatwo zamontować zarówno w koparkach, jak i koparkoładowarkach. Dzięki temu, że jest ustawiony pod kątem 15 stopni w stosunku do płaszczyzny obrotu, zwiększa swój zasięg. Mocny chwyt urządzenia sprawia, że każdy przedmiot przeniesiesz stabilnie i bez najmniejszych problemów.

Łyżka skarpowa typu skandynawskiego

Łyżka ta jest dostosowana do chwytaka, co znacznie usprawni wykonywanie prac. Jej specjalna konstrukcja sprawia, że łatwiej unikniesz kolizji z np. ścianami budynku. Natomiast za sprawą stożkowego kształtu łyżki znacznie łatwiej ją napełnisz.

Wszystkie wymienione osprzęty Engcon wykonano z wytrzymałych materiałów odpornych na korozję, działania temperatury i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata i zapewnią lepszą wydajność pracy.


Artykuł powstał we współpracy z Partnerem.