240 tys. użytkowników
676269 zdjęć, 905470 komentarzy
282 osoby online

A gdy na wyposażenie łazienki przyjdzie pora – jaką pralkę wybrać?


Niedługo wprowadzasz się do nowego mieszkania? Prace wykończeniowe dobiegają końca i najwyższa pora nabyć funkcjonalną pralkę? Na zakupy nowego sprzętu wybierz się, bogatsza o wiedzę odnośnie do modeli polecanych przez użytkowników. Przed Tobą krótki przegląd najciekawszych pralek z silnikiem inwerterowym.
Pralka Whirlpool FFB 7238 BV PL – świeżość przez 6 godzin po zakończeniu cyklu prania

Duży wyświetlacz cyfrowy, intuicyjny interfejs, technologia FreshCare+ i SoftMove – to najsilniejsze argumenty, które przemawiają za wyborem tego modelu. Pralka z silnikiem inwerterowym marki Whirlpool jest gwarancją miękkich i świeżych ubrań. Sprzęt sprawdzi się w przypadku zapracowanych i zapominalskich osób, którym zdarza się nie wyjąć prania z bębna od razu po zakończonym cyklu. Technologia FreshCare+ powstała z myślą o utrzymaniu idealnie świeżego prania – nawet gdy od zakończenia pracy urządzenia minęło 6 długich godzin. Opcja Steam Refresh pozwoli szybko odświeżyć odzież w zaledwie 20 minut. Krótki program zapewnia usunięcie nieprzyjemnych zapachów i zagnieceń – i to bez konieczności pełnego prania odzieży. Ten wyjątkowo ekologiczny tryb zużywa niecałe dwie szklanki wody i jest przyjazny środowisku naturalnemu. Zajrzyj do sklepu internetowego https://www.neo24.pl/duzeagd/pralki/pralkizsilnikieminwerterowym.html, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Pralka SAMSUNG WW70TA026AH EcoBubble – pranie w niższych temperaturach

Jeśli poszukujesz funkcjonalnej pralki, jednym z polecanych rozwiązań jest model SAMSUNG WW70TA026AH. Charakteryzuje się technologią EcoBubble, która wspiera usuwanie zabrudzeń nawet z delikatnych tkanin, które nie powinny być poddawane praniu w wysokich temperaturach. Za skuteczność odświeżania odzieży odpowiada aktywna piana, będąca połączeniem środka piorącego, wody i powietrza. Piana świetnie wnika we włókna tkanin, usuwając zabrudzenia. Możliwość skutecznego prania tkanin w niższych temperaturach chroni ich intensywne kolory i strukturę. Technologia Digital Inverter odpowiada za cichą pracę i doskonałą wydajność urządzenia. W tym modelu pralki producentowi udało się zredukować poziom hałasu o 5 dBA dla cyklu prania i o 3 dBA dla cyklu wirowania. Sprawdź również: Jaką pralkę kupić – przegląd nowoczesnych sprzętów AGD.

Pralka AMICA WA2S714BKiSVH – technologia UV, która zabija bakterie

W przypadku tych domowników, którym zależy na wyjątkowo czystym praniu, świetnym wyborem może okazać się pralka AMICA WA2S714BKiSVH. Model wykorzystuje technologię UV Hygiene, która umożliwia likwidację chorobotwórczych bakterii i wirusów przy użyciu promieniowania ultrafioletowego. Dzięki nim masz pewność, że pranie zawsze jest sterylnie czyste. Rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla domowników – zastosowane promienie UV nie mają szans na wydostanie się na zewnątrz bębna.

Pralka SAMSUNG WW80T654DLH AddWash AI Control

Ceniony przez wielu użytkowników model, który jest wyposażony w kilka przydatnych funkcji. Jedną z nich jest samoczyszcząca szuflada na detergent. Ładowność na poziomie 8 kg również zasługuje na uwagę. Stabilność przy praniu i wirowaniu to jej kolejna zaleta. Funkcja AddWash pozwala na wygodne dołożenie do pralki zapomnianych rzeczy – na dodatek w każdym momencie cyklu prania. Cicha praca, 10 lat gwarancji producenta i opcja uruchamiania pralki za pośrednictwem aplikacji przemawiają za wyborem właśnie tego urządzenia do swojego domu. 

Pralka GORENJE WEI84DD – para, która rozprawi się z alergenami

Wygodna pralka, wyposażona w bęben WaveActive, który jest wyjątkowo delikatny dla każdego typu ubrań oraz zmiękcza włókna, ułatwiając przenikanie środków piorących do ich wnętrza. Technologia SteamTech odpowiada za oczyszczenie odzieży i zmiękczenie jej w takim stopniu, że nie jest już potrzebne stosowanie płynów do płukania. Silnik Inverter PowerDrive został skonstruowany w taki sposób, aby z jednej strony był wytrzymały, z drugiej zaś zapewniał cichą pracę. Technologia AllergySteam, dzięki zastosowaniu gorącej pary, skutecznie rozprawia się z alergenami takimi jak sierść zwierząt czy roztocza.

Pralka ELECTROLUX EW6F328WP – z inteligentnym systemem ochrony ubrań

W przypadku osób, którym zależy przede wszystkim na cichym urządzeniu, dobrym pomysłem jest zakup sprzętu ELECTROLUX EW6F328WP. Pracuje na tyle dyskretnie, że może być z powodzeniem włączony wieczorem, bez utrudniania życia domownikom. Program outdoor sprawdzi się w przypadku kurtek czy odzieży przeznaczonej do uprawiania sportu. System SensiCare odpowiada za delikatność, a zarazem skuteczność prania. Połączenie pary i wydajnego programu pozwala uzyskać optymalne rezultaty. 

Pralka BOSCH WAN24180PL – pranie szybsze i oszczędniejsze

Jeśli masz liczniejszą rodzinę i chcesz wreszcie uporać się ze stosem brudnych ubrań zalegających w łazience, możesz zdecydować się na pralkę Bosch WAN24180PL. Pralka Serie 4 została wyposażona w funkcję VarioPerfect, która pozwala prać nie tylko szybciej, ale i oszczędniej. Model z silnikiem EcoSilnce Drive odpowiada za cichą i niezawodną pracę przy zachowaniu energooszczędności. 


Artykuł powstał we współpracy z Partnerem.

artykuł partnera
Ceny pomp ciepła różnią się od siebie, ponieważ zróżnicowane są warunki i cel ich montażu. Warto dowiedzieć się, ile kosztuje pompa ciepła wraz z zainstalowaniem jej przez fachowców - oto kilka przydatnych informacji, które pozwolą oszacować wydatki.
więcej
artykuł partnera
Bardzo szybki rozwój technologii oraz panująca od dłuższego czasu na świecie pandemia sprawiły, że coraz bardziej powszechną formą staje się paca zdalna.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.