240 tys. użytkowników
681284 zdjęć, 908212 komentarzy
257 osób online

Hurtownia materiałów budowlanych Realbud.com


Wieloletnie doświadczenie, zróżnicowana oferta, fachowa obsługa oraz doradztwo – to jedne z wyróżników Realbud.com. Hurtownia materiałów budowlanych wciąż się rozwija, dbając zarówno o jakość i różnorodność asortymentu, jak i nowoczesne standardy obsługi. Już niebawem uruchomi również odświeżony panel B2B.Wieloletnie doświadczenie na rynku materiałów budowlanych

Firma Realbud.com ma już ponad 30 lat, a to najlepszy dowód na to, że na dobre zadomowiła się na rynku materiałów budowlanych i zajmuje na nim zasłużoną pozycję. Przez dekady obecności na rynku wiele się zmieniło. Za sprawą ewoluujących technologii, ulepszanych produktów i pojawiających się nowych rozwiązań z zakresu budownictwa asortyment firmy jest obecnie znacznie bardziej urozmaicony niż pierwotnie. Inwestorzy znajdą w nim zarówno produkty tradycyjne, jak i innowacyjne, dostępne w składach stacjonarnych oraz w sprzedaży online. Możliwości Realbud.com zwiększa dodatkowo uczestnictwo w ogólnopolskich grupach zakupowych takich jak PSB, SBS i PSA – dzięki temu hurtownia gwarantuje szeroki asortyment, jak również współpracuje z rodzimymi firmami, promując je, a jednocześnie oferując swoim klientom konkurencyjne ceny.

Oferta

Wybór materiałów budowlanych to kluczowa kwestia zarówno w przypadku inwestycji prywatnych, jak i komercyjnych. W idealnej sytuacji we wszystkie niezbędne materiały, części, akcesoria oraz narzędzia można zaopatrzyć się w jednym miejscu. Realbud.com dąży do tego ideału, oferując asortyment różnego rodzaju, potrzebny na różnych etapach realizacji budowy. Znajdziemy w nim produkty z kategorii, takich jak:

1. Materiały budowlane

W tym dziale dostępne są materiały potrzebne do budowy budynku od fundamentów po zadaszenie. Od betonu, przez pręty zbrojeniowe, hydroizolacje, zaprawy, cement, bloczki do budowy ścian, elementy suchej zabudowy, tynki, gładzie oraz farby aż do systemów stropowych, kominów, poszyć dachowych czy materiałów izolacyjnych.

W tym segmencie szczególne miejsce zajmują silikaty oraz beton komórkowy. Ekologiczne, wykonane z piasku, wody i wapna silikaty stanowią obecnie najpopularniejszy materiał do budowy ścian, słupów i filarów okiennych, zapewniając doskonałe parametry termiczne i akustyczne wybudowanych z nich obiektów. Są trwałe, odporne na mróz, działanie wilgoci oraz rozwój pleśni i grzybów, a także mają klasę odporności na ogień A1, a więc doskonale chronią przed rozprzestrzenianiem się ognia. Dostępne są w różnych formatach, w tym także w wersji wielkogabarytowej, ich wymiary są bardzo precyzyjne, natomiast gładkie krawędzie umożliwiają zastosowanie cienkich spoin, a tym samym ograniczenie ilości stosowanej zaprawy. Zalety bloczków silikatowych przekładają się na fakt, że popyt na nie jest ogromny. W Realbud.com można dostać je od ręki.

Beton komórkowy, znany także jako suporex, to z kolei materiał umożliwiający wznoszenie ścian jednowarstwowych, cechujący się m.in. doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej, niepalnością, paroprzepuszczalnością oraz łatwością obróbki. Beton komórkowy w Realbud.com dostępny jest nie tylko w formie bloczków o różnych wymiarach, ale także w kształcie nadproży i podobnie jak w przypadku silikatów można zakupić go od ręki.

2. Sieci wodne, kanalizacyjne, gazowe

Rury PE do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych, rury żeliwne, zasuwy, kolana, złączki, trójniki, redukcje, zawory, przepompownie, filtry do wody, kompensatory, łańcuchy uszczelniające, uszczelki – to zaledwie wybrane z produktów potrzebnych do tworzenia sieci wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Te i inne elementy dostępne są w sieci Realbud w różnych wersjach.

3. Kanalizacja grawitacyjna

Hurtownie oferują także materiały niezbędne do budowy kanalizacji grawitacyjnej, w której wykorzystywany jest ciężar ścieków oraz siła grawitacji. Aby tego typu instalacja działała sprawnie, niezbędne jest zastosowanie właściwych materiałów, m.in. rur oraz kształtek PVC lub PP, rur i połączeń drenarskich, kinet, manszet, kręgów betonowych, pokryw, wpustów, włazów, separatorów, osadników i wielu innych.

4. Instalacje

W tej kategorii dostępne są produkty z grupy zaworów mufowych, wodomierzy, a także kanalizacji wewnętrznej PP – rury, kolana, korki, trójniki, czwórniki, trapery czy zwężki.

5. Narzędzia i BHP

Hurtownia Realbud.com poza materiałami budowlano-instalacyjnymi ma w ofercie także szeroki wybór niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów potrzebnych na różnych etapach budowy i wykańczania wzniesionych obiektów. Zostały one zaklasyfikowane do kilku podkategorii, wśród których znajdziemy m.in. sprzęty murarskie, glazurnicze, hydrauliczne, pomiarowe, malarskie, a także elektronarzędzia, akcesoria ogrodnicze oraz z zakresu BHP (odzież, obuwie, rękawice itp.).Sprzedaż stacjonarna i online

Proponując tak rozbudowaną ofertę, Realbud.com zapewnia również dostęp do fachowego doradztwa. Klienci mogą liczyć na pomoc personelu w wyborze odpowiednich do ich potrzeb produktów, poznać ich specyfikację, a także zaczerpnąć wiedzę z branżowych artykułów oraz filmów instruktażowych publikowanych na blogu firmy.

Zakupy stacjonarne w jednej z dwóch hurtowni zlokalizowanych w Szczecinie oraz w Bydgoszczy można zastąpić zakupami online w sklepie internetowym. Zapewnia to przede wszystkim wygodę oraz oszczędność czasu, umożliwiając zamówienie potrzebnych materiałów w dowolnym miejscu i momencie. Klienci mają do wyboru także różne formy płatności oraz dostawy, w tym opcję odbioru osobistego, gdy zamówienie zostanie skompletowane.

Realbud.com w sklepach stacjonarnych zapewnia natychmiastowy dostęp do większości materiałów, należy jednak pamiętać, że niektóre z nich można kupić wyłącznie na specjalne zamówienie. Robiąc zakupy internetowe, mamy natomiast wgląd w stany magazynowe wybranych produktów. Zamówienia można składać także telefonicznie oraz mailowo.Panel B2B – ulepszona obsługa klientów

Podczas budowy liczy się czas, więc istotne jest także sprawne zaopatrzenie w materiały budowlane. Realbud.com już od lipca 2022 rusza z ulepszoną platformą B2B, a więc przeznaczoną dla klientów biznesowych. To kolejny krok w stronę doskonalenia obsługi, który niesie dla korzystających z panelu firm wiele istotnych korzyści, a największą z nich jest właśnie jeszcze sprawniejsze wykonywanie zamówień oraz ich odbiór.

W ramach panelu B2B zamówienia asortymentu niegabarytowego(ładowanego wózkami widłowymi) złożone do godziny 12.00 będą gotowe do odbioru już następnego dnia od godziny 7.00 rano. Ma to zachęcić dotychczasowych oraz nowych klientów do zakupów online, a także zminimalizować ryzyko wydłużonego oczekiwania na wydanie towaru lub jego dostawę.

Dostępna w dowolnej chwili platforma zapewnia użytkownikom również szereg dodatkowych udogodnień. Mogą oni liczyć na spersonalizowane ceny zakupu, a także dostęp do aktualnych stanów magazynowych potrzebnych materiałów. Co więcej, panel daje też wgląd w opłacone oraz nieopłacone faktury i dokumenty WZ, więc klienci będą mogli w dowolnej chwili skontrolować stan płatności oraz pamiętać o terminowym uregulowaniu zobowiązań.

Platforma dla klientów firmowych jest prosta w obsłudze, umożliwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych do budowy materiałów, a ponadto daje dostęp do ich specyfikacji, do programów lojalnościowych czy ulubionych produktów.

Rozbudowana oferta Realbud.com jest skierowana do klientów indywidualnych, podwykonawców, a także deweloperów, dlatego spełnia potrzeby zarówno małych, jak i dużych inwestycji. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze, rzetelnemu doradztwu oraz elastyczności w wykonywaniu zamówień i ich odbiorze, firma wychodzi naprzeciw nie tylko coraz wyższym wymaganiom klientów, ale również współczesnym standardom ich obsługi.artykuł partnera
Gniazda internetowe to nowoczesne i powszechnie stosowane rozwiązania, które znalazły miłośników zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i firmach oraz biurach. Są wyjątkowo różnorodne, zarówno pod względem zastosowań, jak i budowy, wykonania czy nawet kolorystyki.
więcej
artykuł partnera
Sercem każdej sypialni jest oczywiście łóżko. Wymagamy od niego kilku rzeczy, ale przede wszystkim tego, żebyśmy mogli się na nim dobrze wyspać i każdego ranka budzić w pełni sił. Jak się jednak okazuje – wybór odpowiedniego materaca nie jest zadaniem aż tak prostym, jak mogłoby się wydawać.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.