240 tys. użytkowników
680278 zdjęć, 903874 komentarzy
40 osób online

Gniazda internetowe dla wymagających. Perfekcyjne do domu i biura


Gniazda internetowe to nowoczesne i powszechnie stosowane rozwiązania, które znalazły miłośników zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i firmach oraz biurach. Są wyjątkowo różnorodne, zarówno pod względem zastosowań, jak i budowy, wykonania czy nawet kolorystyki.Wszystko to sprawia, że gniazdo internetowe bez problemu dopasujesz do każdego pomieszczenia, w którym zamierzasz je umieścić. Podejmujesz decyzję o instalacji jednego gniazda podwójnego czy może opcji pojedynczych? Niezależnie od decyzji, zawsze sięgaj wyłącznie po produkty wysokiej jakości. 

Gniazda internetowe idealne do mieszkania i nie tylko

Wybierając gniazda internetowe, kieruj się tym, gdzie je umieścić i jaka będzie ich rola. W przypadku osób o niespecjalnie wygórowanych wymaganiach, wystarczające mogą być  gniazda komputerowe pojedyncze. Bez problemu poradzą sobie z transmisją danych zgodną ze standardem 1000 Mb/s Ethernet. 

Tworzenie całych sieci komputerowych w biurach

Gniazda komputerowe podwójne pozwalają na jeszcze bardziej zaawansowaną pracę. Wyższy poziom wydajności w tym przypadku gwarantuje okablowanie strukturalne kategorii 6. 

Moduły gniazd komputerowych tego typu znajdą swoje zastosowanie w biurach oraz u użytkowników szczególnie wymagających. Dzięki swojej budowie umożliwiają realizowanie najbardziej zaawansowanych czynności. Z ich pomocą problemem nie będzie np. jednoczesna praca na kilku plikach jednocześnie. 

Gniazdo internetowe podwójne umożliwia podłączenie dwóch urządzeń do dwóch niezależnych linii w tym samym czasie. To szansa nie tylko na szybką i wydajną, ale również niezwykle wygodną pracę. Gniazda zarówno pojedyncze jak i podwójne znajdziemy na stronie https://onelectro.pl/gniazda-elektryczne-i-wylaczniki/gniazda-internetowe.

Postaw na łatwą instalację gniazd komputerowych

Gniazda RJ45 charakteryzują się ogromną uniwersalnością. Do wyboru masz zarówno gniazdo internetowe natynkowe, jak i podtynkowe. Pierwsze z wymienionych jest gwarancją bezproblemowej wymiany oraz zachowania w nienaruszonym stanie wszelkich wykończeń. Druga opcja to synonim subtelności i dobrego dopasowania do wyglądu wnętrza. 

Zainteresowaniem cieszą się również tzw. gniazda ekranowane, czyli wyposażone w metalowy oplot bądź folię wiązek skręconych par przewodów. Są to elementy ochronne, gwarantujące doskonałą jakość przesyłu. 

Wszystkie wymieniane powyżej gniazda ekranowe kupisz w różnych kolorach i wersjach. Dzięki temu dopasujesz je do wystroju danego pokoju, sypialni czy biura. Oferuje je także producenci najbardziej renomowanych marek, np. Berker, Karlik i Ospel. Przekonaj się sam, że w bogatej ofercie sklepu Onelectro znajdziesz rozwiązanie, którego potrzebujesz. 

artykuł partnera
Olej opałowy to wydajne i łatwo dostępne paliwo grzewcze, chętnie wybierane zwłaszcza w przypadku, gdy w pobliżu budynku brakuje infrastruktury zaopatrującej w gaz. Decydując się na ogrzewanie olejowe ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.