240 tys. użytkowników
680278 zdjęć, 903874 komentarzy
40 osób online

Tonęłam w bałaganie w domu, aż póki... nie dowiedziałam się o Otomistrz


Sprzątanie – a dokładnie jego brak – od zawsze było moim problemem, ale z biegiem czasu sytuacja się pogarszała. Od początku pandemii zaczęłam pracować zdalnie i im więcej czasu spędzałam we własnym mieszkaniu, tym bardziej ono się zaśmiecało, nie wspominając o tym, że mam koty, które też regularnie się przyczyniają. Po dniu roboczym nie miałam ani czasu, ani sił, aby poprawić sytuację, a skala bałaganu jeszcze bardziej mnie zniechęcała, aż póki nie dowiedziałam się o serwisie Otomistrz.


Chętnie opowiem, w czym mi pomógł Otomistrz i jak w moim mieszkaniu w końcu nastąpił Zen.


Jak dowiedziałam się o Otomistrz?

Na początek wspomnę, że pracuję zdalnie w branży IT i na co dzień wykonuję zadania jako freelancerka, ale to nie oznacza, że mam sporo wolnego czasu. Wręcz odwrotnie: pracuję 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Problem ze sprzątaniem pojawił się w miarę szybko: zapomniana na stole filiżanka po kawie, nie wyrzucone drobne śmieci, sierść kotów na podłodze, rozsypana karma, bałagan w szafie z ubraniami… Pewnego dnia stwierdziłam położyć kres bałaganiarstwu, ale na swój sposób. Zaczęłam szukać firmy sprzątające, ale straciłam tyle czasu na wyszukanie odpowiedniej, że już mogłabym sama posprzątać to mieszkanie. A to wszystko dlatego, że albo nie mają wolnych terminów i mogą przyjechać dopiero po tygodniu, a nawet później, albo ceny są bardzo wygórowane. Ogólnie proces zamawiania wydał się bardzo skomplikowany, ale wpadłam na inny pomysł.Przecież jestem freelancerką, a to oznacza, że na pewno muszą istnieć osoby fizyczne, które świadczą usługi m.in. w zakresie sprzątania! Zaczęłam szukać i znalazłam serwis Otomistrz, który budzi największe zaufanie spośród innych serwisów takiego typu. Wykonawcy na Otomistrz są zweryfikowani, co bardzo mnie ucieszyło. Wypełniłam krótki formularz, i… Magia!

Otomistrz – miejsce, gdzie Klient znajdzie idealnego Wykonawcę

Otomistrz jest serwisem, który posiada własną bazę Wykonawców z różnych usług dotyczących mieszkania. Cały proces przebiegał u mnie w taki sposób, że po wypełnieniu kwestionariusza, w którym podałam miasto, termin (który wybiera właśnie Klient, a nie Wykonawca!), system poprosił mnie o podanie numeru telefonu, żeby wysyłać wiadomości dotyczące mojego zamówienia. W krótkim czasie dostałam właśnie taką wiadomość, że dopasowano dla mnie kilku Wykonawców. Weszłam sobie do ich profili, poczytałam informacje na ich temat, opinie od innych Klientów i zdecydowałam się na Panią Oliwię. Ona się okazała niezmiernie miła, skontaktowałyśmy się telefonicznie i ustaliłyśmy wszystkie szczegóły, a w tym i cenę, krótka przyjemnie mnie zaskoczyła. Dostałam także rabat na sprzątanie regularne, gdybym na niego się zdecydowała. Spoiler: właśnie tak jest.

Jak przebiegło sprzątanie z Otomistrz

Przed wizytą Pani Oliwii trochę się wstydziłam bałaganu w mieszkaniu, gdyż akurat kilka dni przed byłam mocno zapracowana o totalnie nie miałam czasu. Ale Pani sprzątająca mnie uspokoiła i proces anty-bałagan się zaczął. Przyznam się, że denerwuje mnie trochę, jak ktoś znajduje się w moim mieszkaniu, tym bardziej że po raz pierwszy korzystałam z usług sprzątania. Ale po kilku wizytach Pani Oliwii już byłam spokojna. Mam zainstalowane kamery do monitoringu i kilka razy z ciekawości je sprawdziłam, ale nie zauważyłam nic podejrzanego.
Opinia o Otomistrz po 3 miesiącach korzystania z usługi sprzątania

Po upływie czasu, jak korzystam z Otomistrz i znalazłam Panią Oliwię, mogę z całym sercem polecić ten serwis, a w szczególności sprzatanie mieszkan Wroclaw. Oprócz sprzątania także zamawiałam usługę czyszczenia mebli tapicerowanych po wariactwie moich kotów, a także zdecydowałam się na montaż sufitów napinanych w łazience. Wszystko przebiegło idealnie we wszystkich przypadkach. Moi rodzice też zaczęli korzystać z Otomistrz – mama dostaje pomoc w ogrodnictwie i ma czas dla siebie, a tata w końcu może odpocząć zamiast robienia remontu w salonie – tym się zajmują Panowie z Otomistrz.

Nigdy nie pożałowałam, że zaufałam temu serwisowi, gorąco polecam także Tobie! Sprawdź, jak działa Otomistrz! Zamów usługę i daj znać, jak Ci się spodobało!

artykuł partnera
Olej opałowy to wydajne i łatwo dostępne paliwo grzewcze, chętnie wybierane zwłaszcza w przypadku, gdy w pobliżu budynku brakuje infrastruktury zaopatrującej w gaz. Decydując się na ogrzewanie olejowe ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.