240 tys. użytkowników
680552 zdjęć, 903387 komentarzy
291 osób online

Nowoczesne grzejniki łazienkowe z oferty Emultimax - funkcjonalność i estetyka w jednym!

W dzisiejszych czasach grzejniki elektryczne łazienkowe to nie tylko urządzenia służące do ogrzewania pomieszczenia, ale również ważny element wystroju. To, dlatego coraz więcej producentów oferuje nowoczesne modele, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Jednym z takich producentów jest Warmtec, którego grzejniki łazienkowe w szerokiej proponuje sklep Emultimax. W swojej ofercie zgromadził on modele o nowoczesnym designie i innowacyjnych funkcjach.Czy (i jaki) grzejnik elektryczny to dobry wybór do łazienki?

Grzejnik elektryczny to jeden z najlepszych wyborów do łazienki. Pomieszczenie to bardzo często potrzebuje dodatkowego źródła ciepła. Wynika to z panującej w nim niższej temperatury oraz dużej wilgotności. Elektryczny grzejnik łazienkowy jest w stanie szybko i skutecznie ogrzać wnętrze pokoju kąpielowego, co przekłada się na komfortowe korzystanie z niego. Aby jednak dobrze ogrzewał wnętrze, musi być odpowiednio dobrany. Najważniejszym parametrem jest moc urządzenia. Przed zakupem upewnij się, że jest ona dotowana do metrażu łazienki. Postaw na grzejnik do łazienki elektryczny o większej mocy, co pozwoli na szybsze ogrzanie powietrza. Pamiętaj, aby nie wybierać urządzenia o  zbyt małej mocy, bowiem może się to przełożyć na wyższe rachunki za prąd. Wynikać będą one z faktu, że grzejnik nie będzie w stanie osiągnąć temperatury docelowej w pomieszczeniu, przez co będzie cały czas grzał i pobierał prąd.

Upewnij się również, że wybrane urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa m.in. CE. Muszą one potwierdzać jego zgodność z normami europejskimi i gwarantować bezpieczną eksploatację. W łazienkach bardzo ważne jest również, żeby grzejnik był odporny na działanie wilgoci oraz korozję.


Elektryczny grzejnik łazienkowy jako dekoracja

Funkcja ogrzewania powietrza to nie jedyna, jaką pełni grzejnik do łazienki elektryczny. Oprócz zadań praktycznych ma on również dekorować przestrzeń. Z tego zadania wywiązuje się bardzo dobrze, bowiem dostępny jest w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach – o czym przekona Cię bogata oferta sklepu Emultimax. Wybierać możesz między modelami w formie tradycyjnych płaskich paneli, jak i tymi z poziomymi szczebelkami. Dla lubiących oryginalność we wnętrzu Emultimax przygoda natomiast grzejniki elektryczne łazienkowe o drabinkach w awangardowych kształtach.

Jakie są modne grzejniki elektryczne łazienkowe?

W polskich łazienkach pojawia się przede wszystkim grzejnik elektryczny łazienkowy ręcznikowy. Jest to model, który ogrzewa, a dodatkowo pełni funkcję suszarki do ręczników. Stanowi praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie. Z racji tego, że dostępny jest w szerokiej gamie, pasuje do każdej łazienki – bez względu na jej styl i rozmiar.

W Emultimax dostępne są modele małe i większe. Wielbiciele klasyki chętnie wybierają grzejniki o prostych drabinkach w kolorze białym, piaskowym lub chromowany. Modele czarne i o kwadratowych żeberkach to natomiast dobry wybór do łazienek industrialnych, loftowych czy urządzonych w stylu minimalistycznym. Ciekawą grupę stanowią też grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne w kolorze złotym. Doskonale wpisują się one w estetykę pokojów kąpielowych retro, vintage, glamour. 

Grzejnik elektryczny do łazienki Emultimax – rozwiązanie 3w1

Grzejnik elektryczny łazienkowy musi spełniać wiele wymagań. Powinien nie tylko ogrzewać pomieszczenie, ale i je dekorować. Oprócz tego musi być wygodny i komfortowy w codziennym użytkowaniu. To, dlatego bardzo ważne jest, aby posiadał odpowiednią odległość między prętami, co pozwoli na łatwe suszenie ręczników czy mokrego prania. Grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne to natomiast te z termostatem oraz timerem. Dzięki nim znacząco oszczędzisz na rachunkach za prąd, nie rezygnując przy tym z kąpieli w ciepłej łazience. Na uwagę zasługują również modele dekoracyjne, które można podłączyć do centralnego ogrzewania. W takim przypadku grzejnik jest podłączany do rur centralnego ogrzewania za pomocą zaworu termostatycznego lub zaworu kulowego, może też mieć podłączoną grzałkę i być urządzeniem 2w1. 

artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.