240 tys. użytkowników
680921 zdjęć, 903456 komentarzy
526 osób online

Nowoczesne grzejniki łazienkowe z oferty Emultimax - funkcjonalność i estetyka w jednym!

W dzisiejszych czasach grzejniki elektryczne łazienkowe to nie tylko urządzenia służące do ogrzewania pomieszczenia, ale również ważny element wystroju. To, dlatego coraz więcej producentów oferuje nowoczesne modele, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Jednym z takich producentów jest Warmtec, którego grzejniki łazienkowe w szerokiej proponuje sklep Emultimax. W swojej ofercie zgromadził on modele o nowoczesnym designie i innowacyjnych funkcjach.Czy (i jaki) grzejnik elektryczny to dobry wybór do łazienki?

Grzejnik elektryczny to jeden z najlepszych wyborów do łazienki. Pomieszczenie to bardzo często potrzebuje dodatkowego źródła ciepła. Wynika to z panującej w nim niższej temperatury oraz dużej wilgotności. Elektryczny grzejnik łazienkowy jest w stanie szybko i skutecznie ogrzać wnętrze pokoju kąpielowego, co przekłada się na komfortowe korzystanie z niego. Aby jednak dobrze ogrzewał wnętrze, musi być odpowiednio dobrany. Najważniejszym parametrem jest moc urządzenia. Przed zakupem upewnij się, że jest ona dotowana do metrażu łazienki. Postaw na grzejnik do łazienki elektryczny o większej mocy, co pozwoli na szybsze ogrzanie powietrza. Pamiętaj, aby nie wybierać urządzenia o  zbyt małej mocy, bowiem może się to przełożyć na wyższe rachunki za prąd. Wynikać będą one z faktu, że grzejnik nie będzie w stanie osiągnąć temperatury docelowej w pomieszczeniu, przez co będzie cały czas grzał i pobierał prąd.

Upewnij się również, że wybrane urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa m.in. CE. Muszą one potwierdzać jego zgodność z normami europejskimi i gwarantować bezpieczną eksploatację. W łazienkach bardzo ważne jest również, żeby grzejnik był odporny na działanie wilgoci oraz korozję.


Elektryczny grzejnik łazienkowy jako dekoracja

Funkcja ogrzewania powietrza to nie jedyna, jaką pełni grzejnik do łazienki elektryczny. Oprócz zadań praktycznych ma on również dekorować przestrzeń. Z tego zadania wywiązuje się bardzo dobrze, bowiem dostępny jest w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach – o czym przekona Cię bogata oferta sklepu Emultimax. Wybierać możesz między modelami w formie tradycyjnych płaskich paneli, jak i tymi z poziomymi szczebelkami. Dla lubiących oryginalność we wnętrzu Emultimax przygoda natomiast grzejniki elektryczne łazienkowe o drabinkach w awangardowych kształtach.

Jakie są modne grzejniki elektryczne łazienkowe?

W polskich łazienkach pojawia się przede wszystkim grzejnik elektryczny łazienkowy ręcznikowy. Jest to model, który ogrzewa, a dodatkowo pełni funkcję suszarki do ręczników. Stanowi praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie. Z racji tego, że dostępny jest w szerokiej gamie, pasuje do każdej łazienki – bez względu na jej styl i rozmiar.

W Emultimax dostępne są modele małe i większe. Wielbiciele klasyki chętnie wybierają grzejniki o prostych drabinkach w kolorze białym, piaskowym lub chromowany. Modele czarne i o kwadratowych żeberkach to natomiast dobry wybór do łazienek industrialnych, loftowych czy urządzonych w stylu minimalistycznym. Ciekawą grupę stanowią też grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne w kolorze złotym. Doskonale wpisują się one w estetykę pokojów kąpielowych retro, vintage, glamour. 

Grzejnik elektryczny do łazienki Emultimax – rozwiązanie 3w1

Grzejnik elektryczny łazienkowy musi spełniać wiele wymagań. Powinien nie tylko ogrzewać pomieszczenie, ale i je dekorować. Oprócz tego musi być wygodny i komfortowy w codziennym użytkowaniu. To, dlatego bardzo ważne jest, aby posiadał odpowiednią odległość między prętami, co pozwoli na łatwe suszenie ręczników czy mokrego prania. Grzejniki łazienkowe elektryczne energooszczędne to natomiast te z termostatem oraz timerem. Dzięki nim znacząco oszczędzisz na rachunkach za prąd, nie rezygnując przy tym z kąpieli w ciepłej łazience. Na uwagę zasługują również modele dekoracyjne, które można podłączyć do centralnego ogrzewania. W takim przypadku grzejnik jest podłączany do rur centralnego ogrzewania za pomocą zaworu termostatycznego lub zaworu kulowego, może też mieć podłączoną grzałkę i być urządzeniem 2w1. 

artykuł partnera
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze salonu, które sprawi, że domownicy oraz goście będą czuć się komfortowo i zrelaksowani? W dzisiejszym artykule podpowiemy ci, na co zwracać uwagę podczas wyboru zestawów mebli do salonu ...
więcej
artykuł partnera
Prace budowlane usprawniają różnego typu sprzęty i narzędzia. Wiele z nich wymaga zasilania energią elektryczną. Dlatego też tak ważne jest zadbanie o podłączenie tak zwanego prądu budowlanego. Co to oznacza? I co się kryje pod taryfą prądu C11? Wszystkiego dowiesz się z lektury poniższego artykułu. Sprawdź!
więcej
artykuł partnera
Na budowie, w firmie, w warsztacie, na działce, ale i w domu. Wiertarki, bo o nich mowa, to jedne z najważniejszych elektronarzędzi. Ich rola jest wręcz nieoceniona zarówno, jeśli chodzi o prace amatorskie, jak i profesjonalne. Nie każdy musi być budowlańcem, aby spotkać się z potrzebą skorzystania z urządzenia. Wiertarka ma bow (...)
więcej
artykuł partnera
W dzisiejszych czasach grzejniki elektryczne łazienkowe to nie tylko urządzenia służące do ogrzewania pomieszczenia, ale również ważny element wystroju. To, dlatego coraz więcej producentów oferuje nowoczesne modele, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Jednym z takich producentów jest Warmtec, którego grzejniki łazien (...)
więcej
artykuł partnera
Z powodu dużej twardości gres obrabia się narzędziami diamentowymi. Do jego cięcia służą specjalistyczne tarcze diamentowe z pełnym obwodem.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.