240 tys. użytkowników
671286 zdjęć, 902398 komentarzy
350 osób online
PORTAL DEDYKOWANY BLOGOM BUDOWLANYM podziel się swoimi doświadczeniami z budowy własnego domu

Azzardo - oświetlenie od A do Z

Azzardo - oświetlenie od A do Z

Odpowiednio dobrane oświetlenie to połowa sukcesu w urządzaniu każdego wnętrza. Tworzy niezwykle przyjemną atmosferę, przyczynia się do dobrego samopoczucia domowników oraz wszystkich zaproszonych gości i ułatwia mieszkanie w domu. Sklep z oświetleniem Azzardo.com.pl oferuje wysokiej jakości, eleganckie lampy wyróżniające się spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Sklep Azzardo - szeroki wybór lamp

W sklepie internetowym Azzardo każdy klient znajdzie coś dla siebie. Szeroka gama oferowanych elementów oświetlenia pozwoli wybrać takie, które najlepiej będą pasowały do danego wnętrza i specyfiki jego wystroju. W sprzedaży online nabyć można nowoczesne produkty w różnych kategoriach, takich jak:

  • lampy wiszące,
  • kinkiety,
  • plafony,
  • lampy podłogowe,
  • lampy stołowe,
  • lampy techniczne,
  • żarówki LED.

Nowoczesne lampy wiszące

Produkty oświetleniowe sprzedawane przez sklep Azzardo wyróżniają się nie tylko najwyższym stopniem funkcjonalności i żywotności, ale także unikalnym wyglądem, który sprawia, że od razu rzucają się w oczy, robiąc wrażenie na odwiedzających nas gościach. Najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne lampy wiszące można wybierać w szerokiej gamie stylów designerskich, a także kolorów. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom projektantów staną się idealnym dopełnieniem każdego wnętrza. Niektóre z nich posiadają możliwość regulowania długości linki, na jakiej wiszą, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować do pomieszczeń o różnej wysokości. Część posiada także ruchome źródło światła i jest przystosowane do zamontowania żarówek LED-owwych, zapewniających oszczędność w użyciu energii.


Kinkiety i plafony - Azzardo.com.pl

Sklep z oświetleniem Azzardo.com.pl posiada także w swojej ofercie nowoczesne i funkcjonalne kinkiety oraz plafony. Te pierwsze, montowane przy ścianie, sprawdzą się znakomicie w dodatkowym oświetlaniu pomieszczeń, a drugie, jako element oświetleniowej oprawy sufitowej mogą doskonale zastąpić lampy wiszące w niższych wnętrzach lub być elementem dekoracyjnym dodającym klasy pomieszczeniom. Azzardo oferuje swoim klientom szeroki wybór plafonów doskonale pasujących do zróżnicowanych potrzeb. Niektóre z nich odznaczają się minimalistycznym designem, który pozwoli im dyskretnie wpasować się w wystrój, z kolei inne odstają od sufitu, zwracając od razu uwagę na swój nowoczesny wygląd.


Klimatyczne lampy podłogowe

Oświetlenie każdego pomieszczenia znakomicie uzupełniać mogą nie tylko naścienne kinkiety, ale także funkcjonalne lampy podłogowe. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu stają się współcześnie nieodzownym elementem aranżacji wielu wnętrz, zapewniając im niepowtarzalny klimat. Sklep z oświetleniem Azzardo.com.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór lamp podłogowych o prostym i bardziej nowatorskim designie, w stylu nowoczesnym oraz retro. Lampy podłogowe posiadają ruchome źródła światła, a także w niektórych przypadkach możliwość regulowania natężenia światła.


Oświetlenie łazienkowe, schodowe i zewnętrzne

Do nabycia w sprzedaży wysyłkowej są także lampy techniczne, które idealnie uzupełnią oprawę oświetleniową domu. Są wśród nich m.in. elementy wpustowe, tzw. oczka, stosowane często jako dodatkowe doświetlenie pomieszczeń czy lampy łazienkowe, których głównym zadaniem jest odpowiednio mocne oświetlanie łazienki, a w mniejszym stopniu bycie istotną częścią wystroju wnętrza. Ponadto w ofercie sklepu Azzardo.com.pl znajdują się także funkcjonalne lampy schodowe czy zewnętrzne do oświetlania ogrodu, podjazdu przed domem lub strefy znajdującej się przed drzwiami wejściowymi.


Nowoczesne lampy w sprzedaży wysyłkowej

Sklep z oświetleniem Azzardo.com.pl oferuje niezwykle szeroki wybór nowoczesnych elementów oprawy oświetleniowej, które pasują do każdego domu czy mieszkania. Lampy odznaczają się najwyższą funkcjonalnością i nowoczesnym projektowaniem, dodając klasy wszystkim wnętrzom. Te wysokiej jakości produkty są oferowane w najdogodniejszej dla klientów sprzedaży wysyłkowej z darmową dostawą dla wszystkich zamówień.