Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

bergamotka | Obserwuj

2012-10-22

Takie tam.. Dodaj do ulubionych 

Witam Kochani. U nas na razie cisza. Może już za niedługo zaczniemy szpachlowanie, bo sezon prac budowlanych- zewnętrznych już się kończy. Mąż więc będzie miał wolne. Mamy jednak nadzieję na piękna pogodę, bo zawsze to coś grosza wpadnie.

Mężuś w wolną sobotę zrobił prowizoryczne ogrodzenie frontowe. Chlieliśmy uchronić nasze drzewka przed wszędobylskimi psiakami i dzikami grasującymi w pobliżu.Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

Dzik już się nie dostanie. Psy niestety tak podkopuja się pod siatką i niszcząc moje roślinki i rozkopujac korę po całym trawniku  Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

Nie wiem co oni sobie tak upodobali moje podwórko. Mają tyyyle miejsca do biegania bo za nami szczere pola..

Tak czy siak..to nasza prowizorka, która będzie trzeba jeszcze dopracować przybijając jakiś drut pod spodem albo deski.

Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

Poza tym byliśmy oglądać wstępne projekt kuchni. Żadna opcja przygotowana przez panią nam  nie spasował i musieliśmy siedzieć tam ponad godzinę i tłumaczyc jej o co nam chodzi.

Za tydzień pojedziemy jeszcze raz i może już coś Wam wtedy pokarzę.

Byłam jednak zachwycona wersją z wyspa na środku kuchni. Mężuś niestety mniej i właśnie On zaproponował taki mini barek pod oknem. Mnie średnio się to widzi. Zakochałam się w tej wyspie po prostu Zdjęcie do wpisu: Takie tam.. Ciężko mi Go będzie jednak do niej przekonać Zdjęcie do wpisu: Takie tam..


Na razie jednak wybraliśmy fronty i blat. Oczywiście może nam sie cos odmienić, ale raczej kolorystyka sie nie zmieni.

Front cos w tym stylu (nie znalazłam nigdzie foty identycznego jak na wystawce) no, ale podobny...

Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

A blat o taki..o ile dobrze pamiętam Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

 

Kuchnia będzie w MDF-ie  bo cena drewnianej nas przerosła. Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

 

                                                                       Buziole Zdjęcie do wpisu: Takie tam..

8 Komentarze
Data dodania: 2012-10-22 14:23:36
Mi drewnianą kuchnię z Drewpolu z okuciami Bluma i wyposażeniem (bez blatu)wyceniono na 25tys. Cena mnie zaskoczyła, bo za mdf lakierowany policzą mi z 20tys, a kuchnia moja ma 12m2. A podobny front i blat planuję u siebie:) Świetny wybór!:)
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-22 14:59:12
Ja o drewnianej nie myślałam nawet. Ale z mdfu też coś fajnego można wyczarować... zobacz u nas:)
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-22 16:29:50
Kuchnie z MDF-u są piękne, my też taką będziemy mieć.
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-22 17:15:06
oj bergamotka jakiś taki mały smuteczek przebija z Twojego postu rzeczywiście niedługo koniec sezonu i na pewno będziecie mieli więcej czasu aby niektóre rzeczy przedyskutować pomyśleć na pewno wszystko wyjdzie śliczne i funkcjonalne...czego sobie także życzę:) Pozdrowionka
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-22 21:33:36
Aniu no to zaczełas trudny etap ,wybory do urządzania wnetrz! trzymam kciukasy abyś meza na tę wyspe namówiła;))
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-23 11:06:23
Etap meblowania,całej wykończeniówki,jak tak patrze to dopiero wyczyn he... A myślałam,że te brudne roboty,to wyczyn:)Fronty kuchenne bardzo ładne,i ten blat śliczny,pozdrawiam:)
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-23 19:02:45
Anusia skoro jesteś w tej wyspie zakochana,to postaw na swoim!!!W końcu to Ty najwięcej czasu w niej spędzasz,no chyba,że jest na odwrót-i to Tobie ma przede wszystkim się podobać,bo to Twoje Królestwo!!Pozdrawiam i trzymam kciukaski za wyspę!!!Buziam.;******
odpowiedz
Data dodania: 2012-10-23 20:53:09
będzie cudna kuchnia...
odpowiedz
bergamotka Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 71963
Komentarzy: 2040
Obserwują: 209
Wpisów: 130 Galeria zdjęć: 442
Projekt DOM W BERGAMOTKACH G2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem z piwnicą
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - podkarpackie
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia
Polecane linki