Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

dom-w-zielistkach | Obserwuj

2012-08-03

Bank Pocztowy się na nas wypiął..to my na nich też

już wiemy, że zasadzili takie ubezpieczenie, że nam spadła zdolność. 8k PLN z kieszeni nie wydamy żeby ich zaspokoić...

a więc - czerwona kartka dla tych Państwa :)

blog budowlany - mojabudowa.pl

5 Komentarze
Data dodania: 2012-08-03 07:16:59
Jeden z głowy :) Mówiłam, że te składane papiery się marnują ... Aaaale mamy nadzieję, że traficie na jakąś rozsądną propozycję i uda Wam się załatwić sprawę w niedalekiej przyszłości, co by te pliki się już nie mnożyły ;) Pozdrawiamy!
odpowiedz
romka  
Data dodania: 2012-08-03 07:47:16
no i niech spadają na drzewo! trzymam kciuki żeby szybko sie z tym kredytem udało!
odpowiedz
Data dodania: 2012-08-03 08:36:55
kredyt
Ja skontaktowałam się z panem od kredytów który działa w muratorze.Wszystko załatwił mi na telefon poumawiał na spotkania i czekałam a on negocjował,wybierał oferty trwało to 1 miesiąc a teraz jeszcze dostałam od nich 200zł bonusu Powodzenia jak chcecie to dam wam namiary
odpowiedz
Data dodania: 2012-08-03 08:52:05
no to witaj w klubie "załatwiaczy" kredytu u nas jeszcze tyle papierków nie było ale wszystko przed nami. A sami załatwiacie kredyt czy przez doradcę?
odpowiedz
Data dodania: 2012-08-03 12:06:28
załatwiamy przez doradcę, ale to już drugi (czerwona kartka do OpenŚwinancu już była :) bawimy się tak już od 21 czerwca... to była data podpisania przez nas pierwszej partii wniosków z drugim doradcą - właśnie minął miesiąc od podpisania drugiej partii wniosków... i tak na marginesie: dziś do ilości plików w moim katalogu: +1 :D (miałem już nie pisać ale nie mogę się powstrzymać)
odpowiedz
dom-w-zielistkach OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 325883
Komentarzy: 3453
Obserwują: 407
Wpisów: 596 Galeria zdjęć: 1092
Projekt DOM W ZIELISTKACH VER.2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - woj. mazowieckie
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia