Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

dom_w_amarantusach2 | Obserwuj

2020-08-16

Aktualizacja :)

Różnie to bywa na naszej budowie, ostatnio tylko pod górkę. Na początku słyszałam opinie jak to budowa może wykończyć psychicznie i do stanu surowego dziwiły mnie. Teraz już nie dziwią :) a co u nas? Musieliśmy całkowicie zmienić panele, bo Quick step wstrzymał produkcję  naszych paneli pod które miakam wybrane juz wszystko :(ale mam już swoje nowe, niestety pod nie nie dobrałam drewnianych drzwi, więc prawdopodobnie będą szare że zdjęcia. Sufity podwieczone skończone, łazienki prawie też. W tym tyg przyjeżdża celuloza i zasypujemy górę celulozą:)zaczunamy reż równać teren pod kostkę która już mamy prawie zamówiona - bedzue kostka płukana firmy betard. W międzyczasie mieliśmy różne problemy., np nie przemyśleliśmy podwieszania okapu tuba w suficie podwieszanym, wyszło że otwory drzwiowe są za wąskie i za niskie,i inne takie... Ale dzialamy , jeszcze troszkę :) 

6 Komentarze
Data dodania: 2020-09-01 22:16:07
Bardzo jestem ciekawa jakie macie wymiary otworów drzwiowych. Jaki docelowy wymiar drzwi jest wymagany? Nas prawdopodobnie czeka poszerzanie wszystkich drzwi (mamy 86, a wszędzie mówią o 88). Elegancko! :)
odpowiedz
mp_84  
Data dodania: 2020-09-03 09:15:52
U nas też niektóre były na 86,. Początkowo miały być drzwi porta bez przylgowe i one w katalogu miały 88 szerokości. Wezwałam ekipę aby poprawiali o powiększyli te otwory. Później wyszło że panele nam się zmieniły, więc tamte drzwi już nie pasowały. Wybraliśmy drzwi dre i te już miały mieć 91 cm szerokości, i wysokość też się nie zgadza, więc wszystkie były do powiekszenia...i znowu wzywałam murarzy.. Na szczęście to już za nami i drzwi już zamówione. Jeżeli chcesz drzwi przylgowe to powinny sie zmieścić, my chcieliśmy bez przylgowe aby nie było widocznych Zawiasow i skrzydło na równi z ościeżnica i te otwory już muszą być większe
odpowiedz
Odpowiedź do amarantus4
mp_84  
Data dodania: 2020-09-03 13:31:02
To wyżej to była moja odpowiedź(dom w amarantusach 2) , nie wiem czemu z innego konta :)
odpowiedz
Odpowiedź do amarantus4
Data dodania: 2020-10-20 11:59:35
Jesteśmy dopiero przed zamawianiem rzeczy do łazienki typu baterie, stelaż itp. Więc daleko w tyle. Co jakiś czas zerkam tutaj by się zainspirować. U Was łazienka wyszła mega klimatyczna :) Piękny grzejnik :) Ładną barwę mają Wasze ledy :) Jaki macie stelaż i przycisk wc? :) Pozdrawiam :)
odpowiedz
mp_84  
Data dodania: 2020-11-03 19:37:26
Ja przeniosłam się na bloga na instagramie. Można tam obserwować nasze aktualne prace.obecnie jesteśmy po panelach i drzwiach i zostały nam już tylko meble, za miesiąc przeprowadzka. Zapraszam tam pod tym sama nazwa. Ledy mamy neutralne 4000k, a stelaże wszystkie tece - dobierałam je pod przyciski bo tece mi się podobały. Pozdrawiam
odpowiedz
Odpowiedź do amarantus4
Data dodania: 2020-11-04 23:23:53
Dziękujemy za informacje! A profil na instagramie super! Będziemy zerkać! :) Pozdrawiamy!
odpowiedz
Odpowiedź do mp_84
dom_w_amarantusach2 OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 15729
Komentarzy: 133
Obserwują: 17
Wpisów: 33 Galeria zdjęć: 156
Projekt DOM W AMARANTUSACH 2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy bez poddasza bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Jeżów Sudecki
ETAP BUDOWY - Brak