Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

dorotka-2 | Obserwuj

2013-04-07

Wiosna 2011

W Lutym, po 2 miesiącach grzania w piecu i działania rekuperacji, tynki przeschły na tyle że można je było gruntować. Dodam, że rekuperacja wraz z wygrzewaniem budynku początkowo produkowała ok 5-7 l wody/dobę (działała na ok 70% siły wentylatorów włączana na 50% czasu pracy - godzina pracy/godzina przerwy)

W marcu malowanie, które przeciągnęlo się do kwietnia ;)

W kwietniu stolarz zrobił schody. Moim wkładem był pomysł i część wykonania, a mianowicie podsąpnice z płytek granitowych białych błyszczących (nazwy nie pamiętam, ale długo szukałem takich białych ;)) oraz podświetlenie ledowe stopni (stolarz nafrezował rowki w stopniach na aluminowe listwy z ledami).

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Stopnie z dębu lakierowanego chyba w pół macie na heban albo jakoś tak, nie pamiętam ;) , ale z efektu jestem bardzo zadowolony. W słupkach i tralkach wstawki z nierdzewki szczotkowanej.

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Po obrobieniu stopni wygląda już lepiej...

 

blog budowlany - mojabudowa.pl

dorotka-2 OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 2129
Komentarzy: 6
Obserwują: 5
Wpisów: 14 Galeria zdjęć: 33
Projekt DOROTKA 2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Ryki
ETAP BUDOWY - Brak