Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

durkey | Obserwuj

2015-07-15

Mamy ZERO...prawie Dodaj do ulubionych 

Dzisiaj rozprowadzili kanalizę, kanał pod kominek, zrobili przepust na wodę i prąd, fundament pod schody, zalali betonem. 

Mała fotorelacja...

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie


Widać kanał od kominka...wyszedł troszkę nisko...albo wywiniemy troszkę w górę albo pójdziemy w dół i wyjdziemy 5 metrów od budynku.Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie


Z bliska (średnica 110mm)...

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie


Kuchnia i odpływ do wody dla zlewu i zmywarki...Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie

2 aroty 75 do prądu.... na razie to w sumie jedna ale celowo nie przecięta aby nic nie wlatywało do środka....wychodzi w pierwszym bloczku fundamentowym....

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie

Garaż i widok na wyjście kanalizy plus wyjście na środku w garażu i kotłowni (nie widać na fotce bo zostało lekko zalane betonem...wszędzie są dekle więc ok).

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie

Przepust na przyłącze wody...rura lekko zakopana ale zabezpieczona...

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie

Dolna łazienka i rozprowadzenie kanalizy....

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawieFundament pod schody...zalali na 80cm głębokości.

Zdjęcie do wpisu: Mamy ZERO...prawie


Od jutra zaczynają ściany...pierwszą warstwę, którą muszą zrobić bardzo dokładnie bo będzie murowanie w systemie DRYFIX.

Do pełnego ZERA brakuje nam ocieplenia ścian fundamentowych...będzie w przyszłym tygodniu bo styropian się załatwia - będzie EPS 200 18cm tak jak w projekcie. 

Do tego dochodzi kwestia izolacji stop fundamentowych pod słupki podtrzymujące dach. Wykonawca nie miał zamiaru ich malować dysperbitem ale może to zrobić jeśli chcemy. Malować czy nie? Koszt żaden :)

durkey Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 76101
Komentarzy: 925
Obserwują: 170
Wpisów: 138 Galeria zdjęć: 323
Projekt DOM W JABŁONKACH
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Wągrowiec
ETAP BUDOWY - VI - Instalacje wewnętrzne