240 tys. użytkowników
682458 zdjęć, 902983 komentarzy
329 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
zachodnio-pomorskie
Miasto
Szczecinek
Ulica
Armii Krajowej 68a
Kod pocztowy
78-400
Telefon
E-mail
Strona WWW

o firmie w skrócie

SCHODY GIĘTE - WERNER

Od ponad 30 lat zajmuję projektowaniem i tworzeniem schodów. Swoją ofertę kieruję do klientów ceniących sobie jakość na najwyższym europejskim poziomie.Wiem jak stworzyć niepowtarzalny projekt dopasowany do potrzeb klienta. Tworzę schody mające najbardziej skomplikowane formy. Łączę je z metalem, szkłem, ratanem i drewnianymi elementami stylizowanymi. Swoje usługi świadczę na terenie całej Unii Europejskiej. Naszą stronę internetową można obejrzeć po wpisaniu w Google hasła "Schody Werner" Jesteśmy również producentem trawy w rolkach Zbigniew Werner

Rodzaj działalności

  • Architektura wnętrz
  • Okna i drzwi
  • Schody i balustrady
powrót
artykuł partnera
1 marca 2024 roku rozpoczął się istotny etap w historii europejskiego rynku pokryć dachowych. Tego dnia CREATON Polska, CREATON South-East Europe oraz CREATON Steildach GmbH oficjalnie stały się częścią szwajcarskiej Grupy swisspor. Efektem tej integracji jest marka swi (...)
więcej
artykuł partnera
Prąd to potężna siła, która daje nam komfort, światło i ciepło, ale w ułamku sekundy może stać się śmiertelnym zagrożeniem, jeśli stracimy nad nią kontrolę. Właśnie dlatego w nowoczesnych instalacjach elektrycznych pojawia się wyłącznik różnicowoprądowy, potocznie i pie (...)
więcej
artykuł partnera
Budowa i urządzanie domu to wymagający proces. W dodatku już na początkowym etapie trzeba podjąć wiele decyzji, które będą wpływały na późniejszy komfort związany z użytkowaniem. Doskonale widać to na przykładzie kuchni, gdzie oprócz wybrania idealnych mebli i zaplanowania układu trzeba również znaleźć praktyczne i niezawodne sprzęty AGD.
więcej
artykuł partnera
W branży stolarskiej i projektowej sukces realizacji mierzy się nie tylko efektem wizualnym, ale przede wszystkim brakiem kolizji na montażu oraz płynnością współpracy z innymi ekipami na budowie. Dla profesjonalisty – konstruktora, projektanta czy właściciela firmy pro (...)
więcej
artykuł partnera
W gąszczu materiałów wykończeniowych szczególną uwagę zwraca stara cegła – nie w pełnej formie, lecz cięta na płytki. Łącząc unikalny wygląd z przystępnym formatem, pozwala tworzyć wnętrza, które nie tylko wywołują efekt „wow”, ale w których dobrze się przebywa. Sprawdź (...)
więcej