Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

kingailaki | Obserwuj

2013-01-17

Ogrzewanie działa :)

Wczoraj z samego rana na budowie pojawili się nasi niezawodni instalatorzy, którzy zaczęli uzupełnianianie wodą podłogówki - 1000 m rurek, 2 szt. grzejników (kotłownia i garaż) i 2 drabinki w łazienkach. W niedługim czasie dołączył do nich serwisan z Vailanta i grzejniki zrobiły się gorące, ciepło podłogówki poczuliśmy dopiero dzisiaj rano :)

Temperatura w ciągu doby wzrosła z 11 s. w pokojach do 15, w kotłowni z 5 do 15. Widać różnicę w nagrzewaniu pomieszczeń z grzejnikami, a podłogówką.
 

W ciągu doby zużyliśmy jakieś 14 m3 gazu czyli około 28 zł - byliśmy przekonani, że żużycie będzie większe, także obserwujemy co się będzie działo w kolejne dni.

Temperaturę na podłogówce mamy ustawioną na minimum czyli 20 st i tak ma być przez conajmniej 3 tyg, później możemy kombinować :D

Panowie wykończniowcy, którzy będą z nami do końca wykończeń (jedna ekipa wykańcza nam dom kompleksowo) przed wczoraj zagruntowali ściany, dzisiaj kładli gips szpachlowy Knaufa i udało się im to zrobić w 80% domu.

Niezastąpiony tata fugował podłogę w kotłowni, a Pan kafelkarz zabrał się za półkę pod umywalkę.

Ta dodatkowa półka w kotłowni to moja inwencja na podest na pralkę. Pralka będzie stała na podwyższeniu 4 cegieł, będzie obudowana, nad nią będzie półeczka na proszki i płyny do prania.

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl
 

kingailaki OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 42873
Komentarzy: 187
Obserwują: 76
Wpisów: 91 Galeria zdjęć: 141
Projekt INDYWIDUALNY
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy bez poddasza bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Jastrzębie
ETAP BUDOWY - Brak