Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

majolika | Obserwuj

2011-12-21

Bardzo białe święta

 

 

 

 

 

 

Gdy za oknem zima daje ciała ( a raczej nie daje)- w białych wnętrzach łątwo jest wyczarować świąteczny nastrój. 

Powyższe zdjęcia dodatkowo ujmują mnie prostotą i nienachalnymi pomysłami- powiem szczerze, że te wszystkie aniołki, serduszka i mikołaje już mi dziurkami od nosa wychodzą. A taki wieniec z bombek- prosty, piękny, od razu wiadomo że świętą tuż tuż!  Wystarczy zaaranżowac jeden kącik w domu, by wprawić wszystkich w uroczysty nastrój.  

Powiedziała ta, co uległa czarowi jelonka;))). A propos- jakie zakupy ostatnio zrobiliśmy!! Szklana głowa buddy, pozłacana korona, pierścień rogaty i PRAWIE zostaliśmy włascicielami lustrzanego słonia o długości 1,5m. Prawie nie znaczy wcale, więc oswajam się z myślą że na górze jednak zamieszka słoń.

P.S. Krzesła z ostatniego zdjęcia to moja obecna obsesja.

 

4 Komentarze
Data dodania: 2011-12-21 14:17:50
A moja kaloryfer ze zdjęcia wyżej, ale już po plackach :). A Ty nie antyświąteczna jesteś? :). Ja może mniej antyświateczna niż święta są anty_ja bo nasza dorodna otrzymana w darze jemioła nie oznajmiła nam od razu że potrzebuje dostępu do wody i niestety upadła leży przy wejściu i czeka na wydalenie zupełne :).
odpowiedz
Data dodania: 2011-12-21 16:00:22
Haha, lecę w takim razie nawodnić swoją jemiołę- właśnie przyniosłam i rzuciłam w kąt, ma szansę powtórzyć los Twojej. Jestem pro- świąteczna, tylko antykomercyjna;PP
odpowiedz
galatea  
Data dodania: 2011-12-21 16:50:17
krzesła piękne ! inspiracje zapierają dech w piersiach, na ostatnie święta w naszej rumburowni nie planuję wydać złamanej złotówki - żadnych ozdób - wyjeżdżamy ;-)
odpowiedz
lenka01  
Data dodania: 2011-12-22 00:43:55
Białe jest Piękne!!! Cudeńka znalazłaś! Wszystkiego dobrego Na Święta i Nowy Rok!
odpowiedz
majolika OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 225732
Komentarzy: 1351
Obserwują: 264
Wpisów: 530 Galeria zdjęć: 447
Projekt W MAJU 2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem z piwnicą
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Warszawa
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia