Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

mrowson | Obserwuj

2017-05-07

Czas na zdjęcia

Od zakupu działki minęło już pół roku, muszę przyspieszyć pisanie, gdyż mamy już pozwolenie na budowę, ruszyły już pierwsze prace.. a jak do tej pory nie pokazałem nawet jak wygladała nasz działka pierwotnie. Dzisiaj to już tylko wspomnienie.. wyglada zupełnie inaczej. 

Pierwotnie działka miała funkcję działki rekreacyjnej. W tylnej jej części został wybudowany basen, a teren obsadzony drzewami i roslinami ozdobnymi. NIestety, jak to już ktoś wcześniej powiedział, ziemia bez człowiek dziczeje, więc i w tym przypadku było podobnie. Działka od kilku lat nie była użytkowana, zarosła trawą, a drzewa urosły tworząc mini las.

Zdjęcie do wpisu: Czas na zdjęcia

Basen, który wcześniej służył do letnich kąpieli też popadł w runę. 

Zdjęcie do wpisu: Czas na zdjęcia

No tak.. ale my przecież kupywaliśmy działkę po to aby postawić na niej swój wymarzony dom, więc i basen, drzewa i cała  reszta roślinnośći  wymagały unięcia. 

Od sąsadów dowiedzieliśmy się, że było kilku chętnych do kupna działki, ale każdego przerażały koszty uporzątkowania terenu, a w szczególności rozbiórka basenu. Ponoć ktoś z kupujących otrzymał propozycję rozbiórki basenu za 20 tys. zł. I chętni do zakupu "wykruszili się". 

Aż przeszed czas na nas :) Do odważnych przecież świat należy. Od października 2016r działka jest naszą własnością. 

Zdjęcie do wpisu: Czas na zdjęcia


A więc do roboty.



2 Komentarze
Data dodania: 2017-05-10 08:06:57
piękna działka, ma COŚ W SOBIE. a TEGO BASENU NIE MOŻECIE ZOSTAWIĆ ABY LATEM Z NIEGO KORZYSTAĆ, PEWNIE TRZEBA GO NAPRAWIĆ ALE MYŚLĘ ZE WARTO
odpowiedz
mrowson  
Data dodania: 2017-05-11 09:31:08
Niestety już po basenie :) Na działce ma stanąć budynek parterowy wchodząc po części na miejsce gdzie był basen.
odpowiedz
Odpowiedź do idaredka
mrowson Obserwuj bloga
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 4133
Komentarzy: 7
Obserwują: 9
Wpisów: 6 Galeria zdjęć: 17
Projekt PELIKAN SLIM II
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy bez poddasza bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Nowa Sól
ETAP BUDOWY - Brak