Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

naszamalawillaoliwia | Obserwuj

Podwieszany sufit

Na sufity byliśmy przygotowani od poczatku, wiedzielismy ze będzie trzeba ukryc rury wentylacyjne i kanalizację z łazienki przy sypialni, poniewaz nie postawiliśmy ściany i nie wydzielilismy pokoju na dole musieliśmy przerobic kanalizacje i opuscić sufit w salonie. 

Nie kupowaliśmy stelazy w markiecie, bo wiedzieliśmy że nie będą trwałe, a że nasz sufit ma 5x7 m musielismy postawić na mocne materiały aby nie pospadał nam na głowy..

Całe stelarze robili nam około 5 dni, jednak wykonczenie zajeło Panu tyle samo albo i więcej.. Na pocieszenie jednak wyszedł piekny sufit..

 Wstawiam troche ilustracji w trakcie prac jak i po...., jeszcze bez oświetlenia, będzie montowane po pomalowaniu..



2 Komentarze
Data dodania: 2019-07-04 12:31:38
Sufity podwieszane mieliście szpachlowane czy tylko łączenia a dalej tylko farba z gruntem i na to farba biała
odpowiedz
Data dodania: 2019-07-08 12:43:40
W kuchni cały sufit szpachlowany a w salonie łączenia i niektóre miejsca, na to farba z gruntem i farba lateksowa.
odpowiedz
Odpowiedź do koczkodan27
naszamalawillaoliwia OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 9617
Komentarzy: 53
Obserwują: 27
Wpisów: 17 Galeria zdjęć: 161
Projekt WILLA OLIWIA
BUDYNEK - dom wolnostojący , piętrowy bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Gdańsk
ETAP BUDOWY - VII - Wykończenia