Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

olenkaisebastian | Obserwuj

2011-06-15

Kolejny dzionek

No tak, dach położony i wydawałoby się, że robota trochę wyhamowała. Ścianki działowe się robią mozolnie - a wydawało nam się, że to kilka cegiełek do poukładania. Rozgladamy się za elektrykiem i hudraulikiem aby zlecić kolejne prace, a tu proszę niby oferty są, ale wciąż nic konkretnego. Poza tym nic nie możemy robić zanim nie będzie okienek, drzwi i bramy garażowej, aby nic nie zginęło. Nie obserwuje się u nas plądrowania budowy przez obcych (zdarzyło się nawet, że robotnicy zostawili nawet pokaźną maszynę na środku wjazdu na działkę za co zostali ostro skarceni, bo my ja schowaliśmy), jednak chcemy poczekać do okien. Okienka mają być w najlepszym razie w ciągu 2 tygodni, a brama i drzwi jeszcze niezamówione. No tak, Seba jeździ na budowę często bo fachmani chcą coś a później coś innego. A ja walczę z ząbkowaniem, katarami, kaszelkiem, raczkowaniem po całym domu no i jeszcze praca w której też trzeba o wszystkim myśleć z wyprzedzeniem. Ale w końcu dzisiaj spałam całą noc od północy to 5 rano - uff jak przyjemnie - jednak jedyneczki Adasia jeszcze się nie pokazały.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia! 

2 Komentarze
tereska  
Data dodania: 2011-06-15 08:42:36
Na pewo znajdziecie jakiś porządnych fachowców, u nas też były etapy które dość mozolnie szły ale na szczęście później wszystko ruszyło :) Miłego dnia!
odpowiedz
Data dodania: 2011-06-17 22:25:31
Z pewnością znajdziecie już wkrótce jakiś fachowców i prace ruszą do przodu :)). Co do ząbkowania i nieprzespanych nocek, to przy drugim dziecku jest dużo łatwiej ;)), bo zazwyczaj spokojniejsze jest :)).
odpowiedz
olenkaisebastian OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 45339
Komentarzy: 618
Obserwują: 48
Wpisów: 213 Galeria zdjęć: 810
Projekt RETRO 2
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - zachodniopomorskie
ETAP BUDOWY - Brak