Modern Gallery
Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

tmpls | Obserwuj

2019-09-04

domek rośnie :)

domek rośnie, niestety bez naszego udziału. większość prac odbywa się podczas naszego pobytu w pracy, dlatego też na zdjęciach nie ma dowozu towaru, kładzenia płyt, wylewania betonu itd.

fundamenty prawie ukończone - został mały kawałek muru do postawienia, wczoraj zostały położone płyty nad piwnicą i panowie zaczynają przygotowania pod wylewkę na parterze. z tego co mi wiadomo w dniu dzisiejszym zaczęli ocieplać fundamenty by można je było zasypać (zdjęcia w późniejszym czasie)

dowieziono już 14 palet bloczków gazobetonowych, nie jest mi ani budowlańcom to na rękę, ale zakupione były w czerwcu i nie mogli ich już dłużej trzymać u siebie na placu. mam nadzieję że resztę dowiozą i postawią na parter co będzie wszystkim łatwiej :)

 

tmpls OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 9703
Komentarzy: 13
Obserwują: 1
Wpisów: 21 Galeria zdjęć: 75
Projekt BS-15 WRAZ Z SENIORATKĄ
BUDYNEK - dom wolnostojący , parterowy z poddaszem z piwnicą
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Grudziądz
ETAP BUDOWY - I - Fundamenty