240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
385 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Rudna Wielka
Ulica
Rudna Wielka
Kod pocztowy
36-054
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Meble Kanet

Rzeszowska firma KANET Meble to oferta doskonałej jakości mebli kuchennych, biurowych i do jadalni. Firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar, na indywidualne życzenie klienta. Meble wytwarzane są tutaj z doskonałej jakości surowców i z ogromną precyzją. Każda konstrukcja tworzona jest w oparciu o projekt, który uwzględnia funkcjonalność i doskonały design zgodny z najnowszymi trendami. KANET Meble to firma z wieloletnim doświadczeniem, działa bowiem już od 2005 roku. Wiele lat pracy pozwala na tworzenie mebli najwyższej klasy.

Rodzaj działalności

  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.