240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903393 komentarzy
142 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Wieprz
Ulica
ul. Biała Droga 31
Kod pocztowy
34-122
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

TECH STEROWNIKI

Techsterowniki.pl to wiodący producent mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej, w tym największy w Polsce producent sterowników do kotłów na paliwa stałe. Ciesząc się zaufaniem największych polskich i zagranicznych firm kotlarskich z czystym sercem polecamy nasze wysokiej jakości produkty. Dzięki serii certyfikatów i systemowi zarządzania ISO 9001 mamy pewność, że sprzedajemy produkty niezawodne, które w pełni zadowolą nabywcę. Nasza oferta stale się powiększa, poza sterownikami do kotłów CO sprzedajemy regulatory do chłodziarek, regulatory pokojowe czy tablice wyników na boiska sportowe

Rodzaj działalności

  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.