240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
357 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Grudziądz
Ulica
Rzemieślnicza 12
Kod pocztowy
86-300
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Energia Taniej Sp. z o.o. Fotowoltaika

Energia Taniej sp. z o.o. jest firmą z bogatym doświadczeniem w kompleksowej budowie instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy grupą fachowców, posiadających najwyższe kwalifikacje oraz wiedzę do budowy systemów sieci, montażu i instalacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Jesteśmy dostawcą sprawdzonych produktów przeznaczonych do budowy instalacji fotowoltaicznych. Wszystkie oferowane przez nas ogniwa fotowoltaiczne, inwertery oraz konstrukcje wsporcze pod panele są powszechnie stosowane na największym rynku fotowoltaicznym w Europie. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w uzyskaniu dotacji PROSUMENT do 85% wysokości inwestycji lub innych form finansowania na terenie całego kraju. Sporządzamy bezpłatny audyt energetyczny po czym realizujemy kolejne etapy inwestycji. Wszystkie informacje dotyczące naszej szerokiej oferty: http://www.energiataniej.com.pl/fotowoltaika-3/

Rodzaj działalności

  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Kosztorysy
  • Okna i drzwi
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.