240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
181 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
warmińsko-mazurskie
Miasto
Olsztyn
Ulica
Kod pocztowy
10-085
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Lantel

Firma Lantel zajmuje się kompleksową realizacją usług elektrycznych. Wykonujemy prace w zakresie: - montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, - montażu urządzeń fotowoltaicznych oraz solarnych. Zlecenia realizujemy dla inwestorów firmowych oraz prywatnych.

Rodzaj działalności

  • Instalacje elektryczne
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.