240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
704 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
Dobrego Pasterza 110/86
Kod pocztowy
31-416
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

DAWserwis

Moja firma - DAWserwis świadczy zlecenia na rynku już od paru lat. Terenem mojego funkcjonowania obejmuję piękne miasto jakim jest Kraków oraz miasteczka leżące w okolicy tego pięknego miasta. Zajmuję się realizowaniem prac z zakresu specjalistycznego sprzątania, o szerokim zakresie, we wszelakiego rodzaju obiektach użytkowych. Dokładam wszelkich starań, żeby wszelkie proponowane przeze mnie usługi, były realizowane z należytą starannością. Dzięki swojemu profesjonalizmowi nabyłem już stado trwałych zleceniodawców i stale zdobywam nowych. Na etat zatrudniam wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Oferuję także bardzo niskie ceny.

Rodzaj działalności

  • Remonty, konserwacja
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.