240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
527 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Stanisławice
Ulica
Stanisławice 255
Kod pocztowy
32-016
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Rakstal - Bramy i ogrodzenia

Dla firmy Rakstal temat bram, ogrodzeń, szlabanów oraz automatyki do bram nie jest obcy, a jako firmą zajmujemy się tym tematem już od wielu lat. Naszą działalność prowadzimy na terenie miasta Krakowa oraz województwa małopolskiego, ale nasze bramy i ogrodzenia dostarczamy również dla klientów działających na terenie całej Polski oraz zagranicą. Bramy i ogrodzenia produkujemy na indywidualne zamówienia oraz zgodnie z dostarczonymi projektami. Produkujemy bram w każdym rozmiarze, kolorze oraz wzorze. Zapraszamy do obejrzenia galerii na stronie www, aby zapoznać się z naszymi możliwościami. W naszej ofercie można znaleźć bramy przesuwne oraz najlepsze ogrodzenia z siatki czy też ogrodzenia panelowe. Zapraszamy. Doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania.

Rodzaj działalności

  • Bramy, ogrodzenia
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.