240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
395 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Wieliczka
Ulica
Kod pocztowy
32-020
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

geoKA - geodezja od 1996

geoKA - geodezja od 1996 to firma rodzinna firma geodezyjna specjalizująca się regulacjach stanu prawnego nieruchomości: - podziały nieruchomości - zasiedzenia - ustalenie granic - wytyczne/wznowienie punktów granicznych - służebności drogi koniecznej - rozgraniczenia granic działki; wykonujemy również: - mapy do celów projektowych; pod budowę domu, budynków i budowli oraz przyłączy - tyczenia obiektów budowlanych - inwentaryzacje obiektów budowlanych domów. Na każdym etapie informujemy klienta o postępach wykonach prac. Aby jakość wykonanych prac była jak na najwyższym poziomie cały czas współpracujemy z architektami, branżystami budowlańcami i prawnikami. więcej na www.geoka.pl

Rodzaj działalności

  • Architektura
  • Biura projektowe
  • Geodezja
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.