240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903394 komentarzy
647 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
dolnośląskie
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Ulica
Grunwaldzka 17
Kod pocztowy
57-200
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

FHU Piękne Ściany Joanna Król

Firma Piękne Ściany to firma z branży dekoracji wnętrz. jesteśmy też bezpośrednim dystrybutorem tynków japońskich 250 wzorów. Istniejemy na rynku od kilku lat, ale naszą wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy 20lat. Prowadzimy sprzedaż materiałów, kompleksowe wykonawstwo i szkolenia. Naszą pasją są piękne ściany, sufity... ich kształtowanie poprzez nowoczesne techniki dekoracyjne. Korzystamy z ekologicznych materiałów co jest dużym atutem naszej firmy. Stawiamy na wysoką jakość produktów i wykonywanych usług. Zapraszamy klientów indywidualnych, instytucje, projektantów wnętrz i firmy wykonawcze. OFERTA FIRMY: - tapety natryskowe - tapety płynne, tynki japońskie - trawertyny - stiuki - tynki, farby dekoracyjne - brokaty - farby piaskowe - glinki weneckie - lampy gipsowe - lakiery dekoracyjne - sztukaterie - kolumny - pilastry - narzędzia - aranżacje wnętrz - prace wykończeniowe Sprzedaż materiałów dekoracyjnych cała Polska

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Materiały budowlane
  • Remonty, konserwacja
  • Sklepy i hurtownie
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.