240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903396 komentarzy
46 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
Kod pocztowy
30-798
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Metal Service

Firma Metal Service działa w branży budowlanej produkując i montując konstrukcje stalowe oraz remontując i modernizując obiekty i urządzenia ze stali. Firma posiada sporo zrealizowanych inwestycji w kraju i za granicą. Wśród usług firmy można wymienić hale stalowe, magazynowe, maszty, zbiorniki stalowe, armatura wysoko i niskociśnieniowa, kotły wodne i parowe, wiaty stalowe, gięcie profili, cięcie blach, budynki stacji energetycznych i wiele więcej.

Rodzaj działalności

  • Armatura
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.