240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
45 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Mikołów
Ulica
Kukułcza
Kod pocztowy
43-190
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

PUR-THERM ECO

PUR-THERM ECO jest firmą świadczącą usługi z zakresu izolacji natryskowej. Świadczymy usługi docieplania na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. ocieplamy: - poddasza nieużytkowe - poddasza użytkowe - posadzki pod ogrzewanie podłogowe - fundamenty - hale - kurniki - chłodnie - konstrukcje szkieletowe - dachy Darmowa wycena oraz obsługa całej polski w standardzie. Słowa kluczowe: Izolacje natryskowe, izolacja natryskowa, ocieplenie poddasza,ocieplenie pianką, ocieplenie poddasza pianką śląsk, ocieplenie dachu śląsk, ocieplanie poddasza śląsk,izolacje natryskowe śląsk

Rodzaj działalności

  • Ocieplanie budynków
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.