240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903394 komentarzy
725 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podlaskie
Miasto
Ulica
Kod pocztowy
16-400
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

TRANS WINDOWS GROUP

Chcielibyśmy Państwu zaproponować podjęcie współpracy w zakresie sprzedaży okien PCV, drewnianych i aluminiowych oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Możemy Państwu zaproponować produkty polskich producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie posiadamy:  okna i drzwi PCV – 6-komorowe, otwierane do wewnątrz i na zewnątrz  okna i drzwi – aluminium w profilu zimnym oraz ciepłym, otwierane do wewnątrz i na zewnątrz  okna i drzwi drewniane – profile 68mm, 78mm, 92mm – otwierane do wewnątrz, na zewnątrz, casement, sash  pakiety szybowe 24mm (jednokomorowy), 36mm (dwukomorowy), 48mm (dwukomorowy)  wiele dostępnych kolorów Każdy oferowany przez nas produkt spełnia wymagania unijnych norm, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami (deklaracjami). W związku z powyższym spełniają one wymagania konieczne do ich sprzedaży i montażu na terenie Unii Europejskiej. Ceny okien: Ceny okien są ustalane indywidulanie w zależności od rodzaju zamówionych produktów, a także wielkości zamówienia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, sporządzając wycenę produktu w oparciu o przesłane wymiary i specyfikację. Sporządzenie wyceny jest bezpłatne. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktów mailowego (mail: windows.balita@gmail.com ) lub telefonicznego (tel. +48 504 029 431). Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych produktów i serdecznie zapraszamy do współpracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.windowsokna.eu

Rodzaj działalności

  • Bramy, ogrodzenia
  • Materiały budowlane
  • Okna i drzwi
  • Rolety, okiennice
  • Stolarka budowlana
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.