240 tys. użytkowników
680552 zdjęć, 903388 komentarzy
184 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
zachodnio-pomorskie
Miasto
Szczecin
Ulica
ul. Przyjaciół Żołnierza 120
Kod pocztowy
71-670
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Zsypy budowlane Asklepios Małgorzata Jania

Zsypy budowlane o solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Zsypy do gruzu przeznaczone na tereny prac budowlanych. Wysoka jakość zsypów budowlanych. Zsypy budowlane to obowiązkowy element na każdej budowie. Nasze zsypy cechują się trwałą konstrukcją i dużą wytrzymałością, dzięki czemu nadają się zarówno do gruzu jak i innych odpadów powstających na budowach. Długa żywotność zsypów i wyjątkowa odporność na uderzenia sprawia, że zsypy te są bardzo użyteczne przez długi czas. Do tego są przyjazne dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu. Dostępne są u nas zarówno zsypy szerokie, do których można wysypywać odpady prosto z taczki, jak i zsypy wąskie przystosowane do wąskich przesmyków, dzięki czemu można dostosować zsypy do gruzu do konkretnej potrzeby. Firma Asklepios istnieje na rynku od 1993 roku. Oprócz zsypów budowlanych nasza firma zajmuje się również sprzedażą przedmiotów małej architektury miejskiej, takich jak ławki miejskie, kosze uliczne, donice betonowe, stojaki rowerowe oraz wiele innych przedmiotów wchodzących w skład małej architektury miejskiej. Dodatkowo w naszym asortymencie znalazły się pojemniki na materiały niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, kontenery czy też kosze na psie odchody. Jednym z naszych produktów są również popularne w Polsce torebki na psie odchody Animals.

Rodzaj działalności

  • Maszyny budowlane
  • Materiały budowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.