240 tys. użytkowników
680708 zdjęć, 903429 komentarzy
122 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Chrościckiego 19a
Kod pocztowy
02-432
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Bal-kop S.C.

Firma Bal-kop S.C. od lat oferuje Państwu kompleksowe wykonawstwo usług w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków. Specjalizujemy się również w robotach ziemnych wykonywanych ciężkim sprzętem budowlanym. Prowadzimy sprzedaż materiałów sypkich. Oferujemy transport samochodami samowyławdowczymi o różnej ładowności oraz transport niskopodwoziowy.

Rodzaj działalności

  • Maszyny budowlane
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.