240 tys. użytkowników
680529 zdjęć, 903383 komentarzy
913 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Oświęcim
Ulica
Porębskiego 25
Kod pocztowy
32-600
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Oppidum Usługi Archeologiczne

Firma OPPIDUM Usługi Archeologiczne, prowadzi wszelkiego rodzaju badania archeologiczne na stanowiskach archeologicznych, podlegających ochronie konserwatorskiej, które ulegają niszczeniu w wyniku prac ziemnych podczas inwestycji budowlanych i przemysłowych (takich jak budowa do¬mów, osiedli, centrów handlowych, dróg, czy wodociągów, gazociągów, przyłączy energetycznych oraz melioracje itp.). Wykonujemy: - nadzory archeologiczne podczas trwania inwestycji - badania sondażowe i przedinwestycyjne - ratownicze badania wykopaliskowe - naukowe badania wykopaliskowe - badania archeologiczno-architektoniczne - kwerendy archeologiczne i historyczne - badania powierzchniowe - opracowania wyników badań terenowych oraz zabytków. Działamy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego Dostosowujemy badania wykopaliskowe do harmonogramu inwestycji Współpracujemy z różnymi instytucjami naukowymi, placówkami muzealnymi oraz urzędami konserwatorskimi.

Rodzaj działalności

  • Nadzór budowlany
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.