240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
116 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
Miłkowskiego
Kod pocztowy
30-349
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Maxbud - Generalne wykonawstwo

Oferujemy swoje usługi dla kompleksowego wykonania inwestycji od podstaw pod klucz, przebudów jako generalny wykonawca czy wybranych zakresów robót dla większych zadań: (m. in. obiekty przemysłowe i publiczne: handlowe, sportowe, mieszkalne, biurowe, hale produkcyjne, magazynowe, logistyczne, stany surowy) jak i inżynieryjnego (oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, kompostownie, zbiorniki retencyjne, roboty drogowe, rekultywacja wysypisk). tel. 510474847 techniczny@maxbud.net.pl

Rodzaj działalności

  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.