240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903393 komentarzy
228 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Trzebinia
Ulica
Kod pocztowy
32-540
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Met-Pol

Firma Met-Pol to czołowy producent kratek osłonowych, dostosowanych do wszelkiego typu grzejników kanałowych takich firm jak: Verano, Regulus, Jaga czy Purmo. Kratki wykonujemy z aluminium, stali nierdzewnej oraz drewna: dębowego lub sosnowego. Dzięki nowoczesnej technologii i współpracy z doświadczonymi firmami - dostawcami komponentów naszych kratek, nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Maskownica na grzejnik podłogowy jest dostosowana do potrzeb Klienta, konsultowana pod względem wymiaru oraz materiału z jakiego ma być wykonana. Nie wiesz, gdzie kupić kratkę na grzejnik kanałowy? Szukasz tańszego rozwiązania, które nie traci na jakości? Nasza Firma proponuje produkt najwyższej jakości w dużo niższej cenie niż dystrybutor. Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy! KRATKANAGRZEJNIK .PL

Rodzaj działalności

  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Parkiety i boazerie
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.