240 tys. użytkowników
680552 zdjęć, 903388 komentarzy
209 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Zabierzów
Ulica
Dębowa 35
Kod pocztowy
32-080
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

LESZEK GĘGOTEK PHU ALLES

Szukając ogrodzenia do zamknięcia swojej posesji trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy: jej funkcjonalność, wykonanie, estetykę oraz na to, żeby zarówno komponowała się z resztą otoczenia. Alles Ogrodzenia Przemysłowe świadczy usługi w mieście Kraków oraz oferuje ogrodzenia, które są solidne, a ich wykonanie jest fachowe i trwałe. W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia: -posesyjne, -przemysłowe, -panelowe, -napędy do bram, -bramy przesuwne, -bramy garażowe. Fachowcy, których zatrudniamy to specjaliści z branży budowlanej, którzy, dzięki swojemu doświadczeniu, wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie – funkcjonalność połączona z estetyką to nasze motto. Nie musicie się już niepokoić niechcianymi gośćmi na swojej posesji oraz o nietrwałą jakość wykonania ogrodzenia – za naprawdę małe pieniądze oferujemy najwyższej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaj działalności

  • Bramy, ogrodzenia
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.