240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
704 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Zabierzów
Ulica
Dębowa 35
Kod pocztowy
32-080
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

LESZEK GĘGOTEK PHU ALLES

Szukając ogrodzenia do zamknięcia swojej posesji trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy: jej funkcjonalność, wykonanie, estetykę oraz na to, żeby zarówno komponowała się z resztą otoczenia. Alles Ogrodzenia Przemysłowe świadczy usługi w mieście Kraków oraz oferuje ogrodzenia, które są solidne, a ich wykonanie jest fachowe i trwałe. W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia: -posesyjne, -przemysłowe, -panelowe, -napędy do bram, -bramy przesuwne, -bramy garażowe. Fachowcy, których zatrudniamy to specjaliści z branży budowlanej, którzy, dzięki swojemu doświadczeniu, wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie – funkcjonalność połączona z estetyką to nasze motto. Nie musicie się już niepokoić niechcianymi gośćmi na swojej posesji oraz o nietrwałą jakość wykonania ogrodzenia – za naprawdę małe pieniądze oferujemy najwyższej jakości usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaj działalności

  • Bramy, ogrodzenia
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.