240 tys. użytkowników
680540 zdjęć, 903394 komentarzy
28 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Ulica
Husarska 2, 23
Kod pocztowy
35-202
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

FHU MAXBUD Bobula Kamil

Oferta Firmy obejmuje: MALOWANIE WNĘTRZ (pełen zakres prac malarskich) SZPACHLOWANIE (gładzie gipsowe) UKŁADANIE PŁYTEK CERAMICZNYCH (glazura, terakota, gres, klinkier) MONTAŻ SUFITÓW PODWIESZANYCH, WSZELKIEJ ZABUDOWY GIPS-KARTON (oświetlenie halogenowe, dioda LED, zabudowy dekoracyjne) UKŁADANIE PANELI PODŁOGOWYCH, DESKI TRÓJWARSTWOWEJ (np. barlineckiej), WYKŁADZIN (dywanowych, pcv) DEKORACJE ŚCIAN: Kamień dekoracyjny Tynk strukturalny (antyczny, retro) Tapetowanie (tapety winylowe, flizelinowe, fototapety etc.) MONTAŻ ŚCIANEK DZIAŁOWYCH (gips-karton lub bloczki betonu komórkowego) PODDASZA (adaptacje, wykańczanie od A do Z) ELEWACJE: malowanie lub tynkowanie (tynk cienkowarstwowy) wykonamy również inne prace wykończeniowe bądź montażowe na życzenie Zapraszamy do współpracy Kontakt telefoniczny +48573238951.

Rodzaj działalności

  • Rusztowania budowlane
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.